Zima Vám v tomto oblečení nehrozí!

Poznáte to – vyjdete von a pomaly sa začínate triasť od zimy, ktorá vonku panuje. Párkrát sa to zopakuje a Vy sa s teplotou dostanete do postele, pretože ste prechladli. Zabrániť tomu môžete kvalitným a teplým oblečením, ktorého je dnes na trhu viac ako dosť. Počas jesene sú ti predovšetkým bundy, kabáty, mikiny či svetre, čo si najčastejšie obliekame.

Mikiny – s kapucňou či bez?

V zásade je to otázka na cielený outfit, ktorý chcete dosiahnuť. Nie všetkým mužom vyhovuje kapucňa, ktorá má tendenciu ich rozširovať alebo pôsobiť veľmi ležérne, čo je v mnohých prípadoch nežiaduce. Kapucňu niektorí z Vás absolútne nevyužijú, pre iných to však bude imidžový doplnok, ktorý im dodá štýl. Mikiny by mali byť výraznejšie, aspoň čo sa farebného prevedenia a vzoru týka. Väčšinou je to Vaše vrchné oblečenie a malo by upútať okolie. Mikiny s kapucňou si vyberiete zrejme vtedy, ak v nich budete tráviť svoj voľný čas. Do práce či školy sú oveľa vhodnejšie mikiny bez kapucne, ktoré sa v mnohých oblastiach podobajú na svetre s golierom. Takýto vyvýšený golier je pritom veľmi sexi, a to najmä na vyšportovanej mužskej postave.

kabaty

Bundy či kabáty?

Mohli by sme povedať, že muž by mal mať aj kabát aj bundu vo svojom šatníku. Niekedy je vhodnejšia prechodná alebo zimná bunda, inokedy zasa kabát, ak máte na sebe povedzme sako alebo iné veľmi elegantné oblečenie. Zimné bundy už dávno nie sú len tým extrémne hrubým oblečením, ktoré si chcete čo najskôr zasa vyzliecť. Strihovo a tiež aj použitými materiálmi sú stále dokonalejšie. Dokonale chránia od chladu a nosiť ich môžete aj bez svetra či mikiny, ale len s tričkom, košeľou či polokošeľou, čo je dnes veľmi trendy. Taktiež aj kabáty vynikajú svojim strihom, ktorý si musíte starostlivo vybrať, ako aj veľkosť. Pánsky kabát je väčšinou v tmavých odtieňoch a dokonale ho skombinujete v podstate s akýmkoľvek oblečením v rôznych farbách.

Mikiny, bundy či kabáty a mnoho ďalšieho pánskeho oblečenia nájdete aj na eshope DENZEL.sk

FOTO: DENZEL.sk