Záhradné chatky z kvalitného tatranského profilu

Mimoriadne kvalitný drevený produkt, ktorý má na jednej strane drážku a na druhej pero, sa nazýva aj tatranský profil. Vďaka špeciálne prispôsobeným stranám do seba jednotlivé kusy perfektne zapadajú, čo vytvára spoj v tvare písmena V. Výrobky z tatranského profilu sú trvácne a odolné voči poveternostným podmienkam. Tento materiál je vhodný na riešenie povrchovej úpravy v interiéri aj exteriéri. Pokrýva sa ním podkrovie, podbíjajú strechy, no sú z neho tiež výborné záhradné domčeky. Zákazníci si tatranský profil zamilovali aj kvôli vôni dreva, ktorá dokáže navodiť príjemnú rodinnú atmosféru. Pokiaľ chcete svoj repertoár dovolenkových možností rozšíriť o pobyt v prírode, iste oceníte záhradné chatky, ktoré si môžete nechať postaviť podľa individuálnych predstáv. Po istých úpravách sú vhodné aj na dlhodobý pobyt. Naša spoločnosť ponúka v tomto smere svojím klientom maximálnu kvalitu. Na trhu sme už niekoľko rokov, a preto vieme, ako odviesť skutočne dobrú prácu. Domčeky na záhrade sú obľúbené a z roka na rok rastie dopyt po nich. V prípade, že ho ešte nemáte a zvažujete, ako viac zharmonizovať prežívanie voľných dní, navštívte náš web kvalitny-tatranskyprofil.sk a zdôverte sa nám so svojou predstavou.

tatransky profil

Snom dávame reálnu podobu

Prezreli ste si ponuku viacerých spoločností, no nenašli ste nič vhodné? Netúžite po typizovanom modeli, pretože máte vysnívaný vlastný? Naša spoločnosť vyniká oproti konkurencii aj tým, že dokážeme dať reálnu podobu individuálnej predstave. Vieme vyrobiť domček v rozmeroch od 4m2 až po 45m2. Tvar aj veľkosti si nadiktujete tak, aby bolo všetko tip-top. Pokojne načrtnite svoj návrh na papier a zašlite nám ho mailom. Pozrieme si ho a následne dohodneme detaily. Naplánujte si tvar strechy, zakreslite, kam chcete umiestniť dvere a okná. Možno túžite k domčeku pripojiť aj terasu a počas letných dní sa tu slniť. A čo takto altánky alebo detské záhradné domčeky? Spravte si zo záhrady (alebo iného cieľového miesta) malý raj pre svoju rodinu. Všetko si to naplánujte, prepošlite k nám a my obratom zašleme cenovú ponuku. K náplni našej práce patrí aj zateplenie striech, podláh a stien. S nami máte jedinečnú možnosť nechať si vyrobiť záhradnú chatku na objednávku.

Začína sa záhradkárska sezóna

Možno patríte medzi vášnivých záhradkárov a jarná úprava záhrady je pre vás nesmierne dôležitá. Každý záhradkár iste ocení miesto, kde si môže oddýchnuť, bezpečne uložiť náradie alebo si dokonca uvariť polievku. Je stará kôlnička už na spadnutie a zvažujete kúpiť nový záhradný domček na náradie? Hoci si vyberiete aj základný model, v ktorom chcete skutočne iba uskladniť pracovné náčinie, garantujeme, že bude vyrobený z kvalitného dreva. Ak však máte záhradku vzdialenú od miesta bydliska niekoľko kilometrov, iste oceníte skôr dennú chatku, kde môžete stráviť tiež príjemné popoludnie s rodinou. Vrcholovým modelom záhradného domčeka je ten, ktorý dokáže zabezpečiť dokonalé podmienky aj v prípade dlhšieho pobytu. Prebývať tu môžete v ktoromkoľvek ročnom období, pretože takéto prevedenie je prispôsobené i extrémnemu počasiu. Zateplenie, odkvapový systém i usporiadanie interiéru zaručujú vysoký komfort. Našou snahou je tiež, aby táto ekologická a ekonomická stavba vydržala čo najdlhšie. Tomu prispôsobíme výrobný postup, no zároveň upozorníme klienta na niekoľko bodov, ako sa o chatku starať. Vďaka naším radám sa nemusíte obávať navlhnutia stavby, drevokazných húb, ba ani šírenia hmyzu.

Otvárame priestor pre vaše návrhy. Pustime sa do toho spoločne!

Foto: kvalitny-tatranskyprofil.sk