Za cyklistikou do Tatier? Jednoznačne áno!

Určite mi dáte za pravdu, že Slovensko je rozmanitou krajinou, ktorá má určite čo ukázať. Dalo by sa povedať, že v každom regióne môžete objavovať krásy miestnej prírody, historické pamiatky a jednoducho si užiť deň, ako sa patrí! Pokiaľ chcete zažiť poriadne a nezabudnuteľné dobrodružstvo na bicykloch, čo tak spraviť si predĺžený víkend priamo v luxusnom hoteli v Tatrách, v okolí ktorého si môžete užiť množstvo atrakcií, ktoré jednoducho stoja za vyskúšanie?

Hurá na bicykle!

Vedeli ste o tom, že sa v našej krajine nachádza viac ako 1000 chránených území, niekoľko národných parkov a chránených krajinných oblastí? Len v Tatrách nájdete množstvo vzácnych živočíchov, ktoré už inde na svete nenájdete, ale i rastlín, ktoré vás ohúria už od prvého momentu! Nie nadarmo sú cyklistické chodníky uprostred majestátnych štítov a hlbokých dolín také obľúbené, veď kde inde by ste načerpali toľko pozitívnej energie, keď nie tu? Či ste milovníkom turistiky alebo nie, vedzte, že v Tatranskej Lomnici si príde na svoje naozaj každý! 

Rôznorodé aktivity v Tatrách skutočne pre každého!

Vysoké i Nízke Tatry ponúkajú rozsiahlu a kvalitnú sieť cyklistických trás, kde si zvolí danú náročnosť skutočne ktokoľvek. Vsaďte na aktívnu letnú dovolenku na bicykli a uvidíte, že nebudete ľutovať. Prírodné scenérie i kultúrne pamiatky budete mať doslova na dlani! Aktivity v Tatranskej Lomnici nie sú len o cyklistike, ale i turistike, zábave, nočnom živote, kultúre, lyžovaní, ba dokonca tiež o kulinárskych zážitkoch! Vedeli ste, že zážitková gastronómia „dobije“ nejedného gurmána energiou z dobrého a starostlivo pripraveného jedla? Vyvezte sa na vrchol Lomnického štítu a vychutnajte si jedinečné chvíle s vašou polovičkou pri výbornej večeri, sviečkach a nádhernom výhľade na tatranskú dolinu.