Vylepšite si svoju kúpeľňu

Množstvo ľudí by si rado oživilo svoj domov novým zariadením, podlahou alebo celkovou rekonštrukciou. Avšak nie každý má dostatok financií na to, aby si túto predstavu splnil. Ak ani vám váš finančný rozpočet nedovoľuje napríklad komplexnú prerábku kúpeľne, tak vám poradíme ako si ju vylepšiť aj s pomocou najdom.sk.

Nová sanita

Ak máte doma starú ošarpanú vaňu a umývadlo, ktoré sa už ani nedá poriadne umyť, tak je samozrejme nutné tieto veci vymeniť. V prípade, že musíte mať vaňu, zvoľte si jednoduchú vaňu, ktorá bude vyzerať moderne. Ak vám vaňa chýbať nebude, vymeňte ju za sprchový kút, ktorý je praktický a navyše získate viac miesta v kúpeľni. Umývadlo voľte tiež moderné a jednoduché a hlavne také, aby ladilo s vaňou, prípadne so sprchovým kútom. Podobne je to aj s batériami, ak je to nutné vymeňte ich. Ak nie, tak ich len poriadne naleštite.

Obklady, dlažba

V prípade, že vaša kúpeľňa už má naozaj veľa rokov, je možné že v nej máte prastaré obklady, ktoré vyzerajú hrozne. Ak je sanita v poriadku, tak si určite budete môcť dovoliť vymeniť práve obkladačky a dlažbu. Dnes sa totiž tieto produkty dajú kúpiť za malý peniaz a šikovný majster spraví s vašou kúpeľňou zázraky.

Doplnky, doplnky, doplnky

Hoci sa vám to nemusí zdať, ale kúpeľňové doplnky vedia s celkovým vzhľadom kúpeľne urobiť hotové divy. Vymeňte teda aspoň starý a prasknutý stojan na uteráky či nádobku na mydlo a stojan na kefky. Ak k tomu pridáte nové uteráky alebo aspoň nové zrkadlo, získate modernejšiu kúpeľňu za pár eur a bez námahy. Nebojte sa pri doplnkoch farieb, pretože práve výrazné farby na doplnkoch dokážu vašu starú kúpeľňu oživiť natoľko, že sa v nej budete cítiť oveľa lepšie.