Vyberte si pneumatiky, ktoré budú vyhovovať vašim požiadavkám

Mokrá či zľadovatená vozovka nie je počas zimy nič neobvyklé. Avšak, treba si uvedomiť, že takéto podmienky si vyžadujú jednu zásadnú vec – výmenu letných pneumatík za zimné. A to s dostatočným časovým predstihom, v opačnom prípade vás čaká niekoľkohodinové čakanie v pneuservisoch, čomu sa chce asi každý z nás vyhnúť.

Vyberte si kvalitné zimné pneu, ktoré toho vydržia viac než dosť!

Ponuka značiek a modelov zimných pneumatík je na trhu obrovská a ceny sú rozdielne. Ešte pred tým, ako sa vôbec rozhodnete, ktoré zimné pneumatiky budú vyhovovať vašim požiadavkám, je dôležité uvedomiť si, v akých podmienkach a koľko kilometrov behom zimnej sezóny najazdíte. Ak jazdíte najmä po meste, hľadáte cenovo dostupné riešenie a nechystáte sa zrovna na hory, ideálnym riešením sú celoročné pneumatiky. V prípade, že najazdíte aj niekoľko desiatok, resp. stoviek kilometrov denne, pneumatiky Matador sú skvelou kombináciou kvalitného a ekonomického riešenia, ktoré uspokojí požiadavky aj tých najnáročnejších klientov.

Matador je slovenský výrobca pneumatík, ktorý sa môže pochváliť dlhoročnou pôsobnosťou na trhu, prvotriednym prevedením zimných i letných pneumatík s vynikajúcou trakciou, nízkou spotrebou a cenou prevádzky.

Zachráňte váš brzdový systém pred nečistotami!

Ak si chcete byť na cestách istý, a to i za extrémnych podmienok, nezabudnite na plechové disky, ktoré vás budú stáť len niekoľko eur. Nielen, že nádherne doplnia dizajn vášho vozidla, no postarajú sa tiež o to, aby sa brzdový systém rýchlo neznečistil, a teda neznehodnotil nečistotami, ktorým musí denno-denne čeliť. Na záver treba dodať, že zimné pneumatiky by mali byť bezpodmienečnou súčasťou aj vašej zimnej výbavy, veď práve od nich závisí to, či sa bezpečne a bezproblémovo dopravíte do práce či domov, keďže počasie je nevyspytateľné a nemôžeme sa spoliehať na to, že vozovka bude vždy dokonale upravená.