Vlastníte skladové priestory? Zariaďte si ich podľa noriem

shutterstock_114365851

Podnikatelia dobre vedia, že ak chcú podnikať, budú potrebovať priestranné skladové priestory. Niekedy ale nemáte možnosť vyberať si zo skladových priestorov, nakoľko ponuka skladových priestorov sa rýchlo scvrkáva. Ak ale už máte skladový priestor a je dostatočne veľký, môžete si dovoliť experimentovať pri zariaďovaní. Hlavne, dodržiavajte bezpečnostné normy, aby sa nestalo, že počas osadenia regálov padne nejaký kus na niektorého zo zamestnancov.

Regále do skladu by mali byť rozmiestnené tak, aby nezavadzali pri prevádzke. Tým máme na mysli, aby ste ich nedávali do stredu miestnosti, nakoľko by vám a vašim zamestnancom zavadzali a príjem o odbyt by zlyhával.

Zverte preto návrh ideálneho regálového systému do rúk profesionálov, ktorí dokonale zvážia všetky pre a proti a navrhnú vám ideálne riešenie, ktoré buď budete akceptovať, alebo nie.

Je dôležité, aby ste ako podnikateľ pri výbere skladových priestorov hľadeli nielen na dispozičné riešenie, lokalitu, ale aj na bezpečnosť zamestnancov. Zdravie je to, čo by sme si mali strážiť a vy ako správny podnikateľ, ktorý má dobré úmysly a nejde cez mŕtvoly, by ste o to mali dbať. Nezabúdajte na to, že niekedy ceny nezohrávajú dôležitú úlohu. Preto investujte peniaze do dobrého a trváceho skladového systému, ktorý dokáže uskladniť veľké množstvo tovaru/ materiálu a zároveň bude chrániť zdravie zamestnancov.

Ak by sme vám mohli odporučiť predajcu regálov, tak by to bol jedine Jungheinrich, ktorý so svojim tímom zariadil skladového priestory už mnohých známych slovenských, ale aj zahraničných podnikateľom.