Viete, čo sa bude nosiť na jar/leto 2016?

Young Hipsters Dating, 20-25 Years Old

Určite aj pre tie dámy, ktoré najradšej nosia pohodlné teplákové súpravy, je dôležité, čo sa deje vo svete módy. Tie najväčšie mená a najlepší návrhári módneho priemyslu predstavili na svojich mólach trendy, ktoré budú zdobiť jar a leto v roku 2016. Na čo sa môžete tešiť a čo naopak by ste najradšej nikdy na seba neobliekli? To vám prezradia tieto riadky.

 

Aké farby budú in

Jar 2016 sa bude niesť v znamení dámskej elegancie a minimalizmu, aj preto sa môžete tešiť na čokoládové či tmavohnedé dámske tričká, nohavice či topy. Všetko naznačuje, že hnedá bude farbou roka 2016, pretože zastúpenie budú mať aj iné odtiene – béžová či horčicová. Ďalšou výraznou farbou bude žiarivá oranžová, ktoré dodá energiu vášmu outfitu. Tešiť sa môžete aj na koralovú ružovú či komplementárnu šedú farbu.

 

Čo sa bude nosiť

Milovníčky minimalizmu si prídu na svoje. Jar aj leto sa budú niesť v znamení jednoduchosti, ženskosti a dámskej elegancie. Veľmi chic budú napríklad svieže letné šaty v korálovej farbe, na jar budete môcť doplniť svoj outfit jednoduchých šedým trenčkotom, ktorý sa bude dokonale hodiť ku koralovým, bordovým či indigovým farbám. Na svoje si prídu aj milovníčky odvážnejších kombinácií a šialenejších strihov. Mnoho kúskov čerpá inšpiráciu z afrického etnoštýlu, ktorý sa vyznačuje farebnosťou, geometrickými tvarmi a zaujímavými strihmi. Do módy sa vracajú aj strapce – na bunde, kabelke či čižmičkách. Máte sa na čo tešiť.

 

Nezabudnite na vhodné doplnky

Nielen, keď sa chystáte na prvé rande, ale aj vtedy, keď idete do práce, na dámsku jazdu či posedenie pri káve, prakticky kedykoľvek, by ste mali myslieť na silu šperkov. Aj tento rok sa budú nosiť hlavne výrazné šperky, ale vždy len jeden kúsok – žiarivý náhrdelník, hrubý náramok alebo neprehliadnuteľné náušnice. Nikdy však nemajte na sebe viac ako jeden takýto kúsok.

 

FOTO: ©Giorgio Magini / Dollar Photo Club