Vhodný svadobný dar

Možno aj Vy poznáte tú situáciu, keď Vás vzdialený príbuzný, ktorého ste naposledy videli pred dvadsiatimi rokmi pozve na svoju svadbu a Vy zo slušnosti neodmietnete, ale pozvanie prijmete. Rozmýšľate, ako asi dotyčný vlastne vyzerá a koľko môže mať teraz rokov, keď ste ho naposledy videli ešte ako malého chlapca. Uff, tak to už bude mať hádam aj tridsať rokov. No najvyšší čas sa oženiť, pomyslíte si. Ale pre Vás nastáva teraz dilema ako vyriešiť svadobný dar, keď ani netušíte, čo by dotyčného mohlo potešiť. Ideálne je sa opýtať svojich príbuzných, s ktorými ste v kontakte, či už majú vybratý nejaký vhodný dar a poradiť sa s nimi.

Niektorí mladomanželia preferujú finančný dar. Teda im dáte obálku, do ktorej vložíte čiastku podľa Vašich finančných možností. V dnešnej dobe je však veľmi obľúbené podarovať mladomanželom aj rôzne darčekové preukazy, ktoré môžete získať už pomaly v každej predajni.

Dobrým darom môže byť aj poukaz do relaxačného centra, alebo permanentka do fitka. No nie každý takýto dar ocení. V prípade, že netušíte aké má nevesta a ženích záľuby mohlo by to byť poriadne faux-pa.

Zaujímavým darčekom môže byť kľudne aj kávovar, teda pokiaľ ho už budúci novomanželia nevlastnia. Špecializované obchody ponúkajú rôzne typy kávovarov za priaznivú cenu.

Skúste sa inšpirovať internetovými obchodmi, ktoré majú priamo vo svojej ponuke svadobné dary.

Na internete ich nájdete určite veľké množstvo. A neobmedzujte sa iba na slovenské e-shopy, ale skúste napríklad aj tie české. Dopravu vedia zabezpečiť veľmi rýchlo aj na Slovensko. Stačí do vyhľadávača zadať svadobné alebo svatební dary a už si len vybrať. Napríklad v eshope darek.cz nájdete veľký sortiment, z ktorého si možno vyberiete vhodný svadobný dar.

FOTO: cafepoint.sk