Urobte si pohodlie s pohovkami či váľandami

V obývačke je pohodlnosť nadovšetko, keďže v nej trávime množstvo voľného času. Oddych pri televízii, dobrej knihe či zábava s návštevou sa väčšinou odohrávajú práve na pohovke v obývačke. Preto by mala byť pre všetkých dostatočne pohodlná, ale zároveň praktická. Váľandy sú zase skvelým praktickým riešením do hosťovských alebo detských izieb.

sydney-pohovky-sconto.sk

Do malého bytu uprednostnite pohovku s úložným priestorom

Ak bývate v malom byte, miesta nikdy nie je dostatok. Najväčší problém predstavujú úložné priestory, ktoré sa pokúšame nájsť, kdekoľvek je to možné. Práve preto je vhodné zariadiť si domov takým nábytkom, ktorý je dostatočne praktický. Výborným riešením pre obývaciu izbu je pohovka s úložným priestorom. Jej využiteľnosť je touto doplnkovou funkciou zdvojnásobená. Mnohé pohovky, ktoré poskytujú miesto na uloženie vecí, sú zároveň rozkladacie. Takže v prípade, že chcete ubytovať návštevu a nemáte posteľ navyše, vaša dilema je vyriešená. Rozkladacie pohovky s úložným priestorom dnes predajcovia odporúčajú hlavne do malých mestských bytov a domčekov, kde nie je priestor navyše. Súčasná ponuka je naozaj veľká. Stačí sa inšpirovať v internetových obchodoch ako je sconto.sk a určite nájdete model práve pre vašu obývačku.

Praktickosť váľand overená rokmi

Váľandy sú dobrými náhradami klasických postelí. Používajú sa rovnako v domácnostiach ako aj v hoteloch či chatách. Ich využiteľnosť je tak široká preto, že majú šikovné rozmery, vďaka ktorým sa oproti klasickej posteli zmestia do akejkoľvek miestnosti. Na jednej strane šetria priestor, ale vyspíte sa na nich rovnako dobre ako na veľkých posteliach. Váľandy na sconto.sk sú ponúkané v rôznych variantoch – klasické na nôžkach, s úložným priestorom alebo v tvare gauča s opierkami. Preto dokážu určitým spôsobom nahradiť aj pohovky a gauče. Sú predsa rovnako pohodlné a slúžia na ten istý účel. Váľandy tak predstavujú skvelý kompromis pri zariaďovaní. Cez deň do nich skryjete vankúše a paplóny, detské hračky a akýkoľvek ďalší neporiadok, ktorý nemá oko návštevy zazrieť.