Úložného priestoru v domácnosti nie je nikdy dosť.

Preto je dôležité dbať na to, aby ste vo svojom domove mali dostatok miesta na rôzne úložné priestory. Či už ide o samostatný šatník ako miestnosť alebo o umelo vytvorený vstavaný šatník či vstavanú skriňu. Ide totiž o dokonalo využitý priestor, ktorý zapadne jednoducho do celkového vzhľadu interiéru, a zároveň ním získate veľa miesta na všetky  svoje veci.

Šatník

V prípade, že máte vo svojej domácnosti miesto na dostatočne veľký šatník, neváhajte si ho nechať urobiť. Vďaka takémuto typu úložného priestoru totiž budete mať všetko svoje oblečenie pekne pohromade, vďaka čomu vám výber oblečenia na každý deň nebude trvať tak dlho ako zvyčajne. A v prípade, že nemáte niekedy čas na dokonalé uloženie oblečenia na svoje miesto, šatník jednoducho zavriete a vaša izba bude vyzerať uprataná aj v prípade, keď vás prepadne nečakaná návšteva.

šatník

Nadstavce

V prípade, že vám vaše úložné priestory nepostačujú a nechcete sa svojich starých vecí vzdať, stavte na jednoduché a praktické riešenie – nadstavce. Vďaka nim totiž získate úložný priestor i tam, kde by ste ho nikdy nečakali – priamo nad dverami izby. Ide o ideálne riešenie hlavne do menších izieb, kde vám skriňa s nadstavcami zaberie celú stenu s dverami a zvyšok izby využijete na umiestnenie postele či stola a podobne.

 

Všeobecne sa dá povedať, že nábytok vyrobený presne na mieru je dokonalým nástrojom na získanie väčšieho priestoru i v zdanlivo malých interiéroch. A ak sa pozriete na nábytok divendoor, zistíte, že takýto nábytok môže vyzerať naozaj výborne. Vyhotovenia sú veľmi rôznorodé, a tak sa vstavaný nábytok hodí naozaj do každého interiéru.