Tvorba eshopov na mieru

Uvažujete o internetovom obchode a hľadáte dodávateľa? Možno by Vás mohla zaujať moja ponuka. Tvorba eshopov na mieru je moja hlavná činnosť, mám v nej niekoľkoročné skúsenosti. Viem Vám pomôcť v rôznych oblastiach: nahrať tovar od dodávateľa, prepojiť eshop s účtovníckym programom, vytvoriť automatické procesy, prepojiť eshop s kuriérom alebo bankou a pod.

Mojou snahou je priazniva cena. Každú zmenu viem odkonzultovať a predbežne naceniť, viem poradiť prípadné lacnejšie riešenie. Predaj cez Internet nie je iba o zakúpení eshopu, ale predovšetkým o tovare a propagácii Snažím sa zákazníkom poradiť a pomôcť posunúť eshop dopredu, ak o to majú záujem. Oblasť predaja cez Internet je dosť komplikovaná, no za ten čas sa v nej už celkom dobre vyznám.

Eshop je po dokončení optimalizovaní pre vyhľadávače, obsahuje seo linky, ma vyplnené nadpisy a titulky. Toto ale nepostačuje, potrebujeme aby bol naplnený tovarom s kvalitným popisom, tak aby eshop ponúkal dobrý obsah.

Najlepší postup je ak mi zašlete linky na eshopy, ktoré sa Vám páčia s popisom, prečo sa Vám páčia a čo by mal vedieť robiť ten Váš vlastný eshop. Na základe toho pripravím pracovnú verziu, ktorú si viete pozrieť a odskúšať. Následne mi zašlete pripomienky, ktoré zapracujem. Opäť si eshop pozriete a zašlete mi pripomienky a takto postupujeme, kým nebude eshop podľa Vašich predstáv. Tvorba eshopu v jednoduchšej verzii môže trvať okolo troch týždňov. Veci môžme priebežne komunikovať telefonicky, v prípade potreby sa osobne stretnúť.
Úspešný eshop je predovšetkým o budovaní dlhodobých vzťahov so zákazníkmi. ak u Vás zákazník nakúpi 2x, 3x, 4x znamená to, že idete spravnym smerom. Správny eshop je postavený pre svojich zákazníkov. nesnaží sa ich prechytráčiť, ale pomôcť im. Musí mať myšlienku, logiku – prečo by mal zákazník nakúpiť práve u mňa, prečo by sa mal ku mne vrátiť, aký význam ma môj eshop pri riešení jeho problémov, čo ponúknuť aby prišiel prvý krát, čo ponúknuť aby sa vrátil. Nie pekne bannery, efekty, tlačítka, ale hodnota, ktorú mu ponúkneme.