Topánky na všetky príležitosti

Každý deň a každú minútu sa niekde nachádzame. Okrem časov, kedy s ničnerobením ležíme v posteli a spíme, máme s najväčšou pravdepodobnosťou na nohách nejaké topánky. Je známe, že sú to najmä ženy, ktoré si na nich dávajú záležať, preto je dámska obuv oveľa rozmanitejšia, ako tá mužská. Keďže je ženské oblečenie typovo rozličnejšie, musia k domu voliť vždy vhodnú obuv. K šatám si asi botasky neobujú, rovnako ako lodičky k teplákom.

0000755_damske-boty-asylum-vf-226-35-20

Na topánky je v každom ženskom šatníku vyhradené špeciálne miesto! Tie najväčšie milovníčky dokonca preferujú viacero párov z jedného typu. Ak sa model nosí dobre, kúpia si ho hneď v niekoľkých farebných prevedeniach. Napríklad také čižmy alebo lodičky na vysokom opätku. Obe výborne pasujú k šatám, ale aj k džínsom. Jedny sa nosia v zime a druhé v lete. Ak ich máte nosiť každý deň, akémukoľvek kvalitnému kúsku dá počasie a chodenie zabrať. Nie sú to len nohy, ktoré trpia pod nátlakom vysokého opätku. Dotyky podrážky na nerovnom či mokrom povrchu majú na mnoho modelov po čase ničivé účinky. Veľa závisí aj od spôsobu, akým chodíte. Existujú dámy, ktoré sa opätkov nechcú v žiadnom prípade vzdať, napriek tomu, že v nich nevedia chodiť. Pre krásu sú ochotné trpieť a po dlhom čase si zničia nielen svoje krásne topánky, ale aj chodidlá.

0008100_damske-boty-asylum-as-226-16-03Chodiť ľahko a stále vyzerať dobre a elegantne sa dá aj bez niekoľkocentimetrovej platformy. K letným šatám sa tak isto hodia aj baleríny a nízke sandálky, a čižmy nemusia byť automaticky vysoké. Výber je bohatý, tak prečo nevyskúšať zo všetkého?

Ste predsa žena, ktorá sa rada parádi. Elegantný štýl obliekania vám možno nič nehovorí, ale aj tak toho máte stále na výber toľko, že sa nemusíte neustále držať tenisiek. Vždy sa nájde okamih, kedy si potrebujete obuť niečo, čo možno v botníku ešte nemáte. Ak je to pár, ktorý si plánujete obuť iba raz, určite zaváži aj cena. Na svoje si prídu ženy, čo hľadajú kvalitu, aj výhodnú cenu!