Tepovaním k zdravšej domácnosti

         Aj napriek tomu, že udržiavame naše domovy čo najviac čisté, máme neželaných nájomníkov. Roztoče, prach a drobné nečistoty bežné prostriedky jednoducho nezvládajú, takže vám aj napriek vašej snahe zostávajú v matracoch. K efektívnym riešeniam patrí tepovanie, ktoré nečistoty dokáže spoľahlivo odstrániť.

Prečo tepovať?

            Odpoveď na túto otázku je veľmi jednoduchá – pretože ide o účinný spôsob akým sa môžete zbaviť alergénov vo vašej domácnosti. Ak máte doma alergika, pri pravidelnom tepovaní spozorujete výrazné zlepšenie zdravotného stavu, a to najmä pokiaľ trpí alergiou na prach a/alebo roztoče. Dôkladné vyčistenie zabezpečí zdravšie prostredie na dlhší čas.

Čo môžem tepovať?

            V prvom rade oceníte tepovanie priamo vo svojej domácnosti – vyčistíte tak matrace v spálni, koberce a dokonca i sedaciu súpravu. Tým, že necháte tieto časti nábytku tepovať spozorujete nielen ústup zdravotných ťažkostí, ale vášmu oku neunikne ani ich čistejší a sviežejší vzhľad. Matrace budú konečne naozaj pripravené pre spánok, váš gauč bude vyzerať živšie a z koberca zmiznú všetky nečistoty.

         Tepovať však môžete aj auto alebo priestory svojej kancelárie.

10584004_675360332542651_8418343560613724957_n (1)

Svojpomocne alebo firmou?

            Požičovňa tepovačov vám ochotne požičia tepovač či už plánujete tepovať kanceláriu alebo domácnosť, pričom čas vypožičania si dohodnete vopred. Takéto čistenie vás môže vyjsť lacnejšie, avšak treba mať na pamäti profesionalitu. Keď si objednáte firmu máte istotu, že práca bude odvedená profesionálmi s patričnými znalosťami a budú použité overené čistiace prostriedky pre naozaj dokonale čistý nábytok.

         V súčasnosti je dostupné tepovanie v Žiline, v Košiciach, Martine, Turčianskych Tepliciach, vo Veľkom Krtíši, Liptovskom Mikuláši, v Brezne a v Prešove.

Text: Zuzana