Strávte zimu na horách

Blížiace sa sviatky nemusíme vidieť len ako stresujúce obdobie, ktoré nás stojí aj nemálo peňazí. Ak teda práve zháňate vianočné darčeky, zrejme nie ste veľmi nadšení, že práve tu stretávate najviac ľudí.

Obchodníci sa tešia, no nám tento kolotoč spôsobuje viacero starostí. Okrem hostiny a darčekov musíme myslieť na množstvo drobností. Nechcete teda radšej vypadnúť niekam do hôr? Práve tu môžete zažiť skutočný pokoj, len treba nájsť tú správnu lokalitu. Ak sa totiž nechcete zahrabať celkom na konci sveta, zrejme bude najlepšou voľbou hotel Galileo v Žiline. Na dosah tu tak budete mať nielen svahy a zimnú prírodu, či dobrú lyžovačku, ale pokojne môžete nasať aj skutočnú Vianočnú atmosféru.

A práve po skončení predvianočného šialenstva, začne ďalšie, a to výpredajové. Oveľa lacnejšie tak zoženiete aj to, čo ste kúpili pod stromček. Niekedy sa teda predsa len oplatí počkať. Ak totiž vyrazíte do obchodov až po Vianociach, tešiť sa budete z naozaj dobrej kúpy.

Ak sever Slovenska nemáte práve na skok, zrejme uprednostníte pohodlné cestovanie vlastným autom. Do vyšších polôh sa však bez zimných pneumatík, no najmä reťazí nedostanete, preto ak chcete čas tráviť aj na svahoch, rozhodne ich nenechajte doma.

Potrápiť však vie neraz aj samotné auto. Zima mu dá zabrať, a tak si rozhodne zaslúži aj Vašu pozornosť. Iste nechcete trčať niekde na polceste. Nie vždy však musí byť problém závažný. Niekedy vie aj maličkosť poriadne zaskočiť. Aby ste vždy spoľahlivo naštartovali, hľadajte nový alternátor na repasparts.sk.