Rodinné leto

rodinne leto

Slnko, more a oddych. No možno postačí aj bazén či malý výlet niekam, kde ste ešte neboli. Leto bez rodiny neexistuje. Ani rodina bez leta. Tieto dve kombinácie tu budú navždy pre seba. Dokonalé horúce dni si jednoducho musíte vychutnať s Vašimi najbližšími. Vytiahnite kočíky a dohodnite sa na viacrodinnom výlete pri vode. Zoberte vyvetrať Vaše ratolesti, zabávajte sa, hrajte, grilujte a spievajte. Toto je to pravé rodinné leto. Aby Vám nič nechýbalo, od toho je tu aj rodinabazar.sk. Smelo si naplňte kufor a Vaše leto sa môže začať. A ak ste niečo po Vašich deťoch nevyužili, máte výbornú príležitosť predať to. Pomôžete tak druhému a navyše si aj trošku prilepšíte k rodinnému rozpočtu. 

Leto a autosedačky

Chystáte sa k chorvátskemu moru? My Slováci ho zvykneme mať najradšej. Je teplé, dostupné a radi tam cestujeme vlastnými autami. Ak sa k nemu chystáte s deťmi aj tento rok, nemali by vo Vašom vozidle chýbať autosedačky. Vďaka internetu a detskému bazáru si ich môžete kúpiť v predstihu a za skutočne dobrú cenu. Na rodinabazar.sk nájdete aj detské oblečenie, kojenecké potreby, vybavenie do domácnosti či hračky. Práve ste zistili, že máte niečoho nadbytok? Nevadí! Môžete to na detskom bazári bez problémov ponúknuť a predať. Dokonca si na autosedačku môžete vďaka Vašim „nepotrebným“ veciam aj zarobiť.

Kočíky pre letné bábätká

Vaše leto bude tento rok skutočne rodinné vďaka bábätku? Nezabúdajte preto na výber vhodného kočíka. Pri rozhodovaní sa, ktorý je ten najlepší, by ste mali pamätať na váhu a veľkosť, kolesá a podvozok, či výbavu kočíka. Pre letné dieťatko sa za najvhodnejší považuje hlboký kočík, ktorý je známy vďaka svojmu pohodliu. Ďalšou jeho výhodou je skladanie, ktoré je v lete veľmi dôležité, hlavne vtedy, ak cestujete na výlet alebo na dovolenku. Ak však chcete využiť kočík ako autosedačku, jednoznačne si zaobstarajte kombinovaný, ktorý sa zo všetkých kočíkov odporúča najviac. Jeho výhodou je, že môže fungovať ako kočík športový, hlboký, ale zároveň je to aj autosedačka. Ak ste stále na vážkach, otvorte si detský bazár. Nájdete tam rôzne kočíky za výhodné ceny od ľudí, ktorí ich reálne používali a nevedia si vynachváliť dané prednosti. Najlepšie poradia práve tí, ktorým bol kočík dlhé roky ich vlastnou oporou. Tak, čo ešte chýba k príjemnému prežitiu Vášho rodinného leta? 

Text: PR článok

Foto: idiva.com