Relax, oddych a krásna príroda. Rozmaznajte svoje telo dokonalým wellness pobytom v Jasnej

Láka vás pravý wellness a spa pôžitok v nezabudnuteľnom prostredí? Chcete rozmaznať svoje zmysly unikátnymi procedúrami? Poradíme vám, podľa čoho si vybrať ten správny pobyt, a prezradíme, ktoré miesto vás svojou ponukou a službami rozhodne nesklame.

Chladné zimné mesiace sú ideálnym časom na to, aby sme zrelaxovali a zbavili sa celoročného stresu. Ruku na srdce, kto si v studených večeroch pri cestovaní z práce nepraje stráviť aspoň pár dní niekde v oáze dokonalého pokoja obkolesený nedotknutou prírodou?

Hodinové masáže raz do mesiaca síce nie sú na škodu, no ak chcete skutočne zrelaxovať myseľ i celé telo a nájsť stratenú harmóniu, vyberte sa radšej na pravý wellness pobyt s množstvom ozdravovacích a relaxačných procedúr.

Podľa čoho vyberať relaxačný pobyt?

Výber dokonalého wellness a spa pobytu by ste nemali podceniť. Nerozhodujte sa len podľa nízkej ceny. Rátajte s tým, že v dnešnej dobe sa skrátka za kvalitné služby a profesionálny prístup niečo pripláca.

Hotely a wellness centrá často ponúkajú rôzne zľavové kupóny či balíčky so špeciálnymi cenami, v ktorých sú zahrnuté základné procedúry. Od ich počtu sa potom odráža celková suma za pobyt, dobre si preto preštudujte jednotlivé ponuky, niekde môžete mať saunu či vírivku v cene, v iných zariadeniach si možno budete musieť za vstup priplatiť.

Predtým, než si nejaký pobyt objednáte a zaplatíte, sa dobre zamyslite, čo vlastne od neho očakávate. Chcete si len oddýchnuť a zabudnúť na každodenný stres? Máte, naopak, problémy napríklad s boľavými kĺbmi či chrbtom? V tom prípade by ste sa pri výbere mali zamerať na ponuky pobytov zameraných najmä na uvoľňujúce masáže či rôzne zábaly a kúpele.

Kam za dokonalým wellness pôžitkom?

Naše veľhory nie sú iba strediskom lyžiarov či milovníkov turistiky. Aj ľuďom túžiacim po fyzickej a duševnej očiste ponúkajú dokonalú a unikátnu kombináciu liečivej tatranskej prírody, najčistejšieho vzduchu a horského slnka. Čo tak dať aspoň na víkend zbohom ruchu mesta a vyraziť za relaxom a zážitkami v jednom priamo do srdca tatranskej prírody?

Doprajte si zaslúžený oddych cez zimu napríklad v regióne Chopku v Nízkych Tatrách, ktorý patrí k tomu najkrajšiemu, čo doma máme.

Oáza dokonalého relaxu pod jednou strechou

Možností, kde si dopriať v Jasnej dávku relaxu, je veľa. Napríklad Hotel Grand Jasná, nachádzajúci sa priamo pod vrcholom Chopku, patrí so svojím priestranným wellness a spa centrom k špičke v tomto regióne.

Hotelové wellness centrum zahŕňa napríklad relaxačný bazén s masážnymi tryskami, viaceré vírivky na uvoľnenie svalov či ochladzujúce jazierko. Výnimočné potešenie si môžete dopriať aj v exteriéri, kde sú pre návštevníkov pripravené dve priestranné jacuzzi. Vďaka nim si užijete nezabudnuteľné výhľady na nočnú oblohu posiatu tisícami hviezd, ako aj najznámejší vrch Nízkych Tatier.

Súčasťou wellness centra je saunový svet, ktorý ponúka špeciálne aromaterapeutické masáže, či dokonca vonkajšiu fínsku saunu. Tie môžete striedať s pobytom v relaxačnej miestnosti alebo, naopak, s osviežujúcim kúpeľom so studeným vedrom.

Hotel namieša „koktail zdravia“ podľa vašich predstáv

Pri vyratúvaní ozdravujúcich a relaxačných procedúr, ktoré robia wellness centrum v Hoteli Grand Jasná takým populárnym, nesmieme zabudnúť na unikátne masáže a rôzne zábaly vykonávané skutočnými profesionálmi.

Výber je naozaj široký, od obľúbenej thajskej masáže cez zábaly z rašeliny a morských rias až po fantastické masáže napríklad s čokoládou a mätou, či medom. Čím je toto wellness a spa centrum také unikátne, je špeciálny koncept prepojenia liečivých účinkov z darov tatranskej prírody s moderným wellness prístupom.

V unikátnej ponuke nájdete masáž tatranským drevom, demänovsky kúpeľ či zábal v sene s horskými bylinami. No povedzte, odolali by ste?

Wellness pobyt ako skvelý tip na darček

Máte romantickú dušu? Čo tak nečakane prekvapiť vašu polovičku wellness pobytom, ktorý bude plný nezabudnuteľných momentov? Verte, že na chvíle pod nočnou tatranskou oblohou s pohárom vychladeného šampanského určite tak ľahko nezabudne ani jeden z vás. Bez ohľadu na to, či ste spolu mesiac, rok alebo desaťročia.

Nezabúdajte ale ani na svojich blízkych, ak neviete prísť na to, čím ich obdarovať napríklad na Vianoce, skúste tentokrát namiesto ponožiek či pyžama staviť na kvalitný wellness a spa zážitok. Wellness masáž ako darček poteší určite každého.

Všetky ponuky si dôkladne preštudujte

Pri výbere z wellness pobytov môžete využiť aj viaceré zľavové portály, kde sú ponuky často časovo obmedzené. Predtým, než si definitívne zakúpite relaxačný pobyt v niektorom hoteli, dôkladne si preštudujte jeho webovú stránku, všímajte si rôzne poplatky či obmedzenia v otváracích hodinách. Inak hrozí, že zostanete nepekne prekvapení.

A nezabúdajte, miestnosť s názvom wellness s jedným bazénom ešte pravé wellness a spa centrum nerobí.