Realitná kancelária RoWe Services mi sprostredkovala prenájom za 59 €!

Ako každý záujemca o nájom, som hľadal taký, pri ktorom nemusím platiť žiadnu províziu. V spleti inzerátov ma zaujala služba ,,Prenájom ŠTART za 59 €“ od realitnej kancelárie RoWe Services,ktorá mi poskytla všetky ponuky súkromnej inzercie z internetu a ich databázy ešte pred publikovaním. Skúsený realitný maklér Roman Weidinger a jeho tím pracovníkov mi v  dohodnutom termíne zaslali aktuálne ponuky s kvalitnou dokumentáciou, vrátane telefónnych čísiel na prenajímateľov.

001

 

Dostal som najvýhodnejšie ponuky prenájmov skôr, ako sa k nim dostala verejnosť a tým mi vznikla bezkonkurenčná výhoda; kontaktoval som prenajímateľov skôr, ako realitné kancelárie stihli ponuky spracovať.

Kompletný výber prenájmov mi realitná kancelária poskytla uhradením poplatku vo výške 59€. Databáza prenájmov obsahovala taký výber bytov, aký som špecifikoval v online objednávke.Prostredníctvom služby Prenájom ŠTART za 59 € som vzal riešenie svojho bývania do vlastných rúk. Je to neuveriteľné, ale okrem uvedeného poplatku ma to nič nestálo. Realitná kancelária RoWe Services mi sprostredkovala taký prenájom, aký som hľadal.

 

foto: kamen-dom.jimdo.com & Filip Škultéty