Prístrešok pre auto – moderný exteriérový doplnok

Vedeli ste, že v súčasnosti máte k dispozícií aj jednu mimoriadne skvelú alternatívu, ak zvažujete montáž autoprístrešku? Už žiadne tuctové, nudné a nemoderné konštrukcie. Dnes je to o niečom celkom inom. Nielenže doprajete svojmu vozidlu schopnú ochranu pred nepriaznivými vplyvmi počasia, ale pridáte do exteriéru svojho domu skutočne moderný doplnok. Hodí sa aj k futuristickým stavbám novej generácie. Pokiaľ ste teda nešťastný z toho, že nemôžete svojho tátoša garážovať, skúste to vyriešiť inou cestou. Elegantný a nadčasový prístrešok pre auto Vám vie zabezpečiť aj naša spoločnosť Cooperit s.r.o. Splnenie prísnych celonárodných noriem a japonská kvalita, ktoré môžeme svojím klientom garantovať, to sú hodnoty odlišujúce nás od radovej konkurencie. Touto cestou si tiež dovolíme upozorniť na lacné napodobneniny, ktorých je na trhu neúrekom. Nedajte sa nimi oklamať. Každému z nás predsa záleží na istom štandarde a bezpečnosti. I z tohto dôvodu netreba nič podceňovať. Nech sa páči, naša spoločnosť je pripravená presvedčiť Vás o svojich kvalitách.

autopristresok

Trend, ktorý v roku 2015 ešte porastie

V posledných rokoch sme zaznamenali zvýšený dopyt po autoprístreškoch. Celkom pokojne môžeme teda tvrdiť, že ide o akýsi nový trend, ktorý zažíva svoj boom a očakávame, že v tomto roku záujem ešte porastie. Ak aj Vy túžite po niečom atraktívnom, efektívnom a praktickom na Vašom dvore, potom si môžete zadovážiť aj túto konštrukciu. Treba zdôrazniť, že nie je nutné vytvárať špeciálny priestor pre umiestnenie. Inovatívny prístrešok vyniká stabilitou a odolnosťou pred akýmikoľvek nepriaznivými vplyvmi počasia. V prípade, že obývate veternú lokalitu, môžete si zvoliť silnejší oporný systém, ktorý neprekvapí ani vietor o sile 150 km/h. Základnú ponuku modelových prevedení našich konštrukcií si môžete pozrieť aj na webovej stránke auto-pristresok.sk. Pokiaľ by ste mali špecifické požiadavky, neváhajte nás kontaktovať, radi ich preberieme.

Jedinečné prevedenie

Akonáhle Vám bude prístrešok namontovaný, môžete si spokojne vydýchnuť. Vaše vozidlo získa skvelú ochranu proti vetru, snehu, ale i horúcemu slnku. Veríme, že cena u Vás nie je na prvom mieste, a preto vsadíte skôr na kvalitu. Vieme Vám zaručiť absolútnu spokojnosť, jedinečné prevedenie a dlhú životnosť. Naše altánky prinášajú radosť na veľa rokov, a to bez najmenšej chybičky krásy. Na klientov čakajú konštrukcie vhodné pre všetky typy automobilov. Sme otvorení aj individuálnym myšlienkam, pracujeme flexibilne a spoľahlivo. Úprimne sa tešíme, že budeme môcť zmodernizovať a zefektívniť Váš vonkajší priestor.

Foto: auto-pristresok.sk