Podávanie nápojov, v čom znie tajomstvo servírovania?

365.sk_tescoma_sk_nahledovy

Ak sa pýtate v čom je skryté tajomstvo podávania nápojov, ste na správnej adrese. Voľný čas vo vašom domove môže spríjemniť aj takáto maličkosť, príprava alkoholických a nealkoholických nápojov už nikdy nebude ako predtým. O to by sa mal postarať šejker Presto, ktorý je vynikajúcim pomocník pri chystaní kokteilov. Je určený, nielen na domáce, ale dokonca aj na profesionálne použitie.

365.sk_tescoma_sk_01Je vyrobený z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele a je vybavený sítkom na cedenie kokteilom. Ako bonus obsahuje recepty na kokteily vo vnútri balenia. Na tento produkt je záruka 3 roky.

365.sk_tescoma_sk_02Ďalším produktom do partie sú kanvice.Kvalitná kanvica znamená kvalitnejšiu prípravu kávy alebo čaju, v dnešnej dobe sa bez dobrej kanvice zaobíde len veľmi málo rodín. Kanvice od Tescomy sú rokmi preverené a obľúbené, človeka ohúria najmä moderným nerezovým pojatím a originálnym dizajnom. Kanvice TEA TIME sú k dispozícií v rôznych variantoch – od 1,25l až po 2l. Sú vyrobené z prvotriednej ocele, rukoväť je z tepelne odolných materiálov – špeciálneho plastu alebo žiaruvzdorného silikónu.

Po príprave prichádza najdôležitejšia časť a to samotné servírovanie. Nie je nič lepšie ako kvalitné hrnčeky, ktoré na človeka ihneď zapôsobia a zanechajú dobrý dojem. Práve z takých hrnčekov si vychutnáte kávu alebo čaj najlepšie, hrnčeky Allegro majú totiž kvalitný tvar, jednoduché línie a ušká prispôsobené tak, aby sa čo najpohodlnejšie dali uchopiť do rúk.

Tescoma tak v rámci prípravy nápojov myslí naozaj na všetko, je len na vás, ktorú variantu si vyberiete.