Online Toro – internetový marketing v malíčku

Pokiaľ máte pocit, že Vaša webová stránka (e-shop) stagnuje a návštevníci (zákazníci) sa sem nehrnú s odhadovaným elánom, ponúkame riešenie. Pre niekoho môže byť vedenie webovej stránky alebo e-shopu obzvlášť náročné, preto je dobré obrátiť sa aspoň v začiatkoch na odborný IT tím, ktorý rýchlo a ľahko zvládne všetky úskalia s podtitulom internet marketing. Možno ani netušíte, kde ho hľadať, preto by sme radi predstavili Online Toro.

Social Media concept

Zvoľte správne metódy

Kto už skúšal viesť nejakú tú webovú stránku a vkladal do nej veľké nádeje, zaiste vie, že prilákať a udržať ľudí nie je vôbec jednoduché. Návštevnosť sa Vám bez znalosti niektorých kľúčových pojmov podarí zvýšiť iba ťažko. V prvom rade sa zamerajte na SEO (search engine optimization), a teda techniky, ktoré dokážu zlepšiť pozíciu stránky na webe (vo vyhľadávačoch). SEO zahŕňa aj linkbuilding, ktorý sa snaží o spätnú väzbu odkazov. Ak sa v tom nedokážete dostatočne zorientovať, tak práve Online Toro Vám pomôže so správnymi metódami, ako dosiahnuť požadované výsledky aj v tomto smere.

Nárast a rozkvet

Veľkú časť presmerovaní zariadia online webové články, ktoré musí vyhotoviť kvalitný propagačný textár (copywriter). Tieto články sa umiestnia na rôzne príbuzné webové stránky, ktoré sú už dlhú dobu na webe a majú silnú pozíciu. Aj takýmto spôsobom si zabezpečíte potrebný nárast a rozkvet svojej webovej stránky. SEO články (public relations alebo PR texty) sú skutočne veľmi výhodné, pretože svojím textom oslovia potrebnú skupinu záujemcov. V súčasnosti je vo veľkej obľube tiež PPC reklama. Na ňu vlastní Online Toro aj certifikát, ktorý získal od Google spoločníkov. Prostredníctvom takéhoto propagačného zdroja sa Vaša webová stránka zobrazí ako reklama v Googli, no i na iných webových stránkach alebo sociálnych sieťach. Pay per click (PPC reklama – platba za klik) spočíva teda v tom, že za reklamu platíte až vtedy, ak na ňu klikne potencionálny klient.

Rekapitulácia

Ako sme vyššie spomínali, jednou z najdôležitejších marketingových stratégií vo svete internetu je SEO optimalizácia, prispôsobenie webovej stránky tak, aby bola príťažlivá pre vyhľadávače a tým aj pre ľudí. Online Toro, skúsený partner v oblasti online marketingu, sa ochotne hlási o príležitosť, ako Vám dokázať, že to ide aj inak. Viac už Váš web nemusí iba prežívať, je čas, aby začal žiť! Kvalitný a dynamický tím zanalyzuje, čo Vaša webová stránka potrebuje, kde sú jej plusy a kde jej nedostatky. Následne sa spustí proces renovácie. Neváhajte teda posilniť svoj projekt účinnou injekciou nabitou tými najkvalitnejšími medikamentami.

Foto: © [duncanandison] / Dollar Photo Club