Oblečte sa pohodlne

Každý sa rád cíti pohodlne, ale nie vždy vyzerá výsledný efekt dobre. Leto volá po pohodlnom oblečení, pretože je najmä o festivaloch, dovolenkách, stanovačkách, ale aj o príjemných prechádzkach. Túžime sa uvoľniť viac ako v inom ročnom období. Nechceme premýšľať nad tesnými džínsami alebo úzkym sakom. Oveľa viac záleží na dobrom pive, slnečnom počasí, kvalitnej hudbe a super spoločnosti. Magazín dt.sk a štýlový Buď chlap! Vám poradia, ako sa obliecť trendy a zároveň pohodlne. Odviažte svoj temperament a s ním i svoj šatník.  

Tričká

Tričká tvoria základ letnej módy. Pokiaľ idete na letný festival, možno uprednostníte to s vyobrazením Vašej obľúbenej kapely. S pohodlným štýlom sa spájajú aj tričká značiek Vans, Supreme, Converse a Stussy. Pokiaľ chcete byť ultra moderný chlap, vyberte si celopotlačené tričko s tmavými kvetmi, pruhované, farbené, so zvieracou potlačou či color blocking tričko. Môžete byť hraví, ako sa Vám len zachce. Pohodlnou verziou sú aj košele s krátkym rukávom, aj keď môžu evokovať obavy z nepohodlia a prílišnej elegancie. Pokiaľ si však vyberiete tie so správnym materiálom, môžu byť veľmi obľúbeným letným kúskom.

Mikina

U nás je málo teplých nocí. Väčšinou sa po západe slnka ihneď ochladí. V tom prípade by ste mali mať po ruke univerzálnu mikinu. Môže byť kontrastná k tričku alebo aj v súlade s jeho odtieňom. Taktiež zastáva moderný color blocking. Keď ju nepotrebujete, ľahko ju opášete cez kríže alebo prehodíte cez chrbát. Mikiny teda nemusia byť iba o zahriatí, ale v nemalej miere dokážu zvýrazniť Vašu osobnosť. A čo takto ponúknuť ju počas chladného večera dobrej kamarátke a posunúť sa tak o krok vpred vo vzájomnej intimite? Takéto mikinové gesto iste dostane každý žabku. 

modra-panska-mikina-cmr-1921

Kraťasy

Leto si môžete vychutnávať v moderných slim kraťasoch, ale pokiaľ chcete zostať verný denimu, nie je nič lepšie ako džínsové kraťasy, ktoré sa hodia ku všetkému. Môžete skúsiť aj iné odtiene ako vyblednutá modrá. Mimoriadne trendy sú čierne a šedé. 

Obuv

Čo sa týka výberu obuvi, záleží len na príležitosti a počasí. Určite však uprednostníte niečo ľahké a odolné, ak v tom máte vydržať dlhší čas. Pokiaľ zvolíte základné odtiene – biela, šedá, čierna – nemáte problém zladiť sa s čímkoľvek, ale pokojne sa môžete rozhodnúť aj pre svetlé pastelové farby – veď je leto! Čo sa týka panskej obuvi, túto sezónu si je skutočne z čoho vyberať. 

Doplnky

Leto dominuje v módnych doplnkoch. Okuliare si vyberajte podľa rámu, aby ste našli rovnováhu s tvárou. Kruhové sa hodia pre štvorcové tváre, viachranové  pre okrúhle a mäkšie rysy. Obľúbené farebné rámy opäť dávajú priestor pre vyhranie sa.

Základ máme a teraz niečo, čo podčiarkne Vašu osobnosť. Chcete byť predsa jedinečný, no nie? Pred slnkom Vás môže ochrániť klobúk či šilt, záleží, čo je Vášmu srdcu bližšie. Zakasané tričká a košele dajú vyniknúť peknému opasku. Nevynechajte ani prívesok, prstene alebo pletené náramky, ktoré iba doplnia Váš šmrnc.  

Vychutnávajte si leto, užívajte si a naberajte nové zážitky!

Zdroj: fashionbeans.com

Foto: budchlap.sk