Nový finančný portál www.vsetkypozicky.sk

10203469_sPo legislatívnych zmenách v segmente poskytovania pôžičiek síce došlo na slovenskom finančnom trhu k výraznému zníženiu počtu poskytovateľských subjektov, no zostal zostatok praxou  overených, etablovaných, serióznych nebankových spoločností a tiež  bankové inštitúcie, ktoré sa snažia  ponúkať produkty dostupné širokému spotrebiteľskému spektru. Typy pôžičiek aj podmienky pre ich získanie sa stále viac zbližujú a vybrať si z ponukového pôžičkového portfólia tak môže byť časovo aj odborne dosť náročná činnosť.

 

Prehľadné zoskupenie, jednoduché ovládanie, rýchly výsledok

 

Takto by si asi predstavoval bežný záujemca svoj výber  určitej pôžičky. Aj z toho pohľadu je preto celkom príjemným zistením, že existuje webová stránka www.vsetkypozicky.sk, na ktorej možno nájsť informácie o poskytovateľoch pôžičiek a tiež ich pôžičkovej ponuke. Nakoľko majú bankové aj nebankové subjekty pre svojich klientov viacero druhov pôžičiek (rýchle minipôžičky, dlhodobé spotrebiteľské úvery, pôžičky ihneď na účet…), na tomto portáli sú prehľadne zoradené podľa viacerých kritérií, tak aby bolo na prvý pohľad zrejmé, o aký typ pôžičky ide: Bankové pôžičky (od Poštovej banky, Ferratum, mBank, ZUNO pôžičky…), Nebankové pôžičky (Cetelem, Pôžičkomat, HyperPôžička, Tesco pôžička…), Pôžičky podľa určenia (pre dôchodcov, pre študentov, SMS pôžičky, bez ručenia…), Pôžičky podľa sumy (pôžička 100 €, 200 €, 350 €, 1 000 €…). Záujemca o pôžičku tak môže výrazne skrátiť čas vyhľadania vhodného produktu a zároveň získať aj informácie o výhodách danej pôžičky, prípadne pre koho je vhodná alebo kto by mal žiadosť o jej poskytnutie prehodnotiť. Ovládacie prvky sú zvolené tak, aby vyhovovali aj menej zdatným používateľom internetu.

 

Porovnanie pôžičiek – racionálny výber vhodného produktu

 

V súčasnosti je tiež samozrejmé, že žiadateľ o pôžičku chce získať produkt podľa vlastných predstáv a potrieb, čo najvhodnejší pre riešenie svojej finančnej situácie. Pozitívom stránky www.vsetkypozicky.sk je preto možnosť online porovnania rôznych typov pôžičiek od rôznych finančných subjektov. Samozrejmosťou je pritom aj možnosť získať podrobnejšie informácie o produkte a o poskytovateľovi, ktorý pôžičku ponúka, Každý, kto tento web navštívi má garantovanú tiež skutočnosť, že pôžičky zverejnené v ponuke sú bezpečné, transparentné, od subjektov, ktoré disponujú s licenciou od NBS. Prevádzkovateľ webu pôžičky neposkytuje, no žiadateľ môže využiť ponuku zaslať žiadosť o pôžičku priamo z tohto portálu.

 

Vo všeobecnosti je tak možné www.vsetkypozicky.sk priradiť k stránkam, ktoré sa snažia o nezávislé informovanie o produktoch na aktuálnom pôžičkovom trhu. Záujemca  o pôžičku má k dispozícii recenzie produktu, jeho základné atribúty a tiež spotrebiteľské ohlasy. Oceniť možno aj obsahovú náplň a celkový dizajn, takže navštíviť tento veb sa celkom oplatí. Používateľ si môže vybrať pôžičku podľa vlastných požiadaviek, jednoducho a pohodlne , bez nutnosti vzdialiť sa napríklad z vlastnej obývačky.

Autorské právo: pressmaster / 123RF Reklamní fotografie