Nie sme povrchné

Väčšina mužov si o nás ženách myslí, že sme povrchné a zamerané najmä na peniaze. Opak je však u väčšiny pravdou, a tak sa neraz stávame umelkyňami v šetrení, či už v kuchyni, alebo vo svojom šatníku. Jednoducho vieme, že nemôžeme bezhlavo minúť viac, ako zarobíme.

Na kráse si potrpíme, to nie je žiadnym tajomstvom, no vieme sa aj rozlúčiť s luxusom, ak je to potrebné. Svoj čas teda netrávime len s priateľkami na káve, či nákupoch. Móda je pre nás dôležitá a rady svoju skriňu dopĺňame o nové kúsky, no napríklad mýtus o topánkach ani zďaleka neplatí pre každú ženu na ulici.

Rovnako je však zavádzajúce aj to, že napríklad zakladanie rodiny odsúvame na neskôr. Toto vo väčšine prípadov neovplyvníme samy. Jednoducho na rodinu treba dvoch a vzhľadom na fakt, že muži sa stále odmietajú viazať, prípadne až vo vyššom veku, zostáva nám len dúfať, že natrafíme na toho pravého čo možno najskôr.

Veľmi dobre vieme, že nám tikajú biologické hodiny, no bez partnera to nejde a je logické, že hľadáme najmä dobrého otca. Problém tak nie je čisto len na našej strane a sme častejšie nútené premýšľať o rodine až vo vyššom veku. Kariéra v skutočnosti s tým nemá veľa spoločné, ak predsa, tým pádom žena zrejme ani vlastné deti mať nechce a je to len jej rozhodnutie.

Po bábätku však túži väčšina z nás, aj keď možno tajne. O to viac však trpíme, ak natrafíme na závažný problém, alebo to jednoducho na prvý pokus nevyjde. Otehotnieť po potrate chce najmä psychické zdravie, a preto potrebujeme každú pomoc, akú môžeme dostať, a to aj od partnera.