Nevyhnutné príslušenstvo pre vašu vírivku

Vírivka priamo na vašej záhrade je určitým druhom luxusu, ktorý si však hneď zamilujete. Pokiaľ aj vy vlastníte vírivku, mali by ste si uvedomiť niekoľko základných vecí, bez ktorých sa nezaobídete.  Pokiaľ má aj vaša vírivka kryt, je to preto, lebo ju chráni a izoluje. Viete si však predstaviť, že kryt z vírivky by ste museli zdvihnúť a položiť ho vedľa nej? Je veľmi ťažký a bez pomoci by ste to asi nezvládli. Mnoho ľudí ani len netuší, že existuje niečo ako je zdvihák tohto krytu.

Snímka

Slúži na odstránenie krytu z vírivky, čo je však úplne jednoduché a pohodlné. Kryt drží zdvihák na boku vírivky a vy môžete pokojne relaxovať. Zdvihák okrem iného vytvára súkromie, ktoré určite radi oceníte. Môžete ho zdvihnúť z akejkoľvek strany.

Snímka22

Medzi ďalšie výhody zdviháka patrí aj to, že predlžuje životnosť vašej vírivky. Je predsa jasné, že sa o ňu treba starať, aby vám vydržala čo najdlhšie. Pokiaľ by ste kryt neustále zhadzovali na zem, verte, že sa jeho životnosť skráti aj o niekoľko rokov. Poškodený kryt môže mať diery, ktoré zase znižujú životnosť vašej luxusnej vírivky tým, že odvádzajú teplo.

Skladovanie krytu je individuálne. Niektorí majitelia ho len niekam položia, odnesú do garáže alebo len oprú o stenu. Zdvihák krytu umožní kryt bezpečne umiestniť nad zem, kde sa nepoškodí, nezašpiní a vy budete mať istotu, že vaša starostlivosť o vírivku je stopercentná.

Exkluzívny showroom vírivých bazénov a sáun Aquamarinespa.sk ponúka vysoko kvalitné príslušenstvo, vďaka ktorému bude vaša vírivka chránená pred rôznymi vonkajšími vplyvmi. Zdviháky sú konštruované tak, aby ste s nimi mohli pracovať úplne bez problémov. Nepodceňujte starostlivosť o vírivku a snažte sa zabezpečiť jej ochranu najlepšie ako sa dá.