Naša dovolenka je jasná

Od detstva milujem hory, pretože som pod ich úpätím vyrastala. Nedostatok práce v mojom regióne ma však prinútil presťahovať sa do hlavného mesta. Moja láska sa ale presťahovaním nevytratila. Letnú i zimnú dovolenku trávime s rodinou aj na horách. S manželom vedieme naše deti k tomu, aby k nim mali úctu a zažili aj niečo iné ako prázdniny pri počítači alebo mori. Možno sa pýtate, čo sa dá v takých horách robiť, keď vyjdete z hotela. Okrem turistiky sú tu samozrejme aj iné možnosti, ak viete, kam sa za horským dobrodružstvom vypraviť. Dovoľte mi, aby som sa s Vami podelila o vlastné skúsenosti a zážitky, ktoré nám už niekoľko rokov ponúka atraktívna oblasť Nízkych Tatier.

Priamo v centre diania

Spočiatku sme netušili, aký si vybrať hotel. Jasná ponúka veľa možností, no my sme nehľadali iba miesto na prespatie, ale akúsi záruku pulzujúceho života a zábavy. Nakoniec sme sa ubytovali v hoteli, ktorý je priamo v stredisku Jasná, a teda len pár metrov o zjazdoviek a turistických chodníkov. Dá sa povedať, že je sústredený v samotnom lone panenskej prírody. Ide tu o symbolické spojenie histórie, prírody a skvelej atmosféry. A viete, čo sa nám na tomto hoteli páči najviac? Áno, hrejivé teplo domova. Keďže sa tu vraciame pravidelne v lete i v zime, zamestnanci nás už poznajú po mene. Neformálna rodinná atmosféra a neoceniteľný komfort nám garantujú dovolenku tej najvyššej kvality. Ja i manžel máme náročnú prácu, deti musia počas školského roka toho tiež veľa postíhať, a preto sme nesmierne radi, keď sa sem môžeme ísť zrelaxovať a zharmonizovať našu energiu.

Relax i zábava

Keď dorazíme do hotela, tak prvé dni si vychutnávame iba wellness pobyt. Naším telám venujeme oddych a nemyslíme na nič náročné. No len čo sa troška upokojíme a načerpáme novú silu, vyberáme si z aktívnych ponúk, ktoré nám hotel a jeho okolie ponúkajú. Ani raz sme neobišli Vrbické pleso a Chopok. Manžel obľubuje skalolezenie, ja turistiku s nádhernými výhľadmi a piknikom iba tak v tráve. Deti si zase zamilovali Tarzaniu. Veľmi dobre sa vieme zabaviť i pri bowlingu. Ak je náhodou škaredé počasie, alebo večer po náročnej túre, zájdeme k dráhe a začína rodinný súboj. V prípade, že my starší už nevládzeme, no deti majú stále plno energie, necháme ich zahrať si stolný futbal, šípky, spoločenské hry a podobne. No a my si zájdeme na drink do baru pri krbe. Za zmienku iste stojí i fakt, že na objednávku si môžete zabezpečiť akúkoľvek hudobnú alebo tanečnú produkciu, barmanskú šou, animačné programy, jazdu na štvorkolke alebo paintball. Naša rodinka tiež minulý rok využila služby profesionálneho kúzelníka, ktorý mal potešiť našu dcérku počas jej narodenín, ktoré tu práve slávila. Už asi chápete, prečo je naša dovolenka vždy jasná. Tu sa totiž nikdy nenudíme, toto slovo nám tu jednoducho nedáva zmysel.

hotel Jasna

Väčšie akcie

Hotel je skvelý na prežitie romantiky vo dvojici, rodinnej dovolenky, ale i na zorganizovanie významných životných udalostí a pracovných stretnutí. Pokiaľ chcete pripraviť napríklad nejaký seminár a zvažujete ubytovanie Jasná, dovoľujem si Vám odporučiť ubytovacie zariadenia „v centre diania“. V ponuke hotela je kongresová sála, salónik, ale i priestranná reštaurácia, kaviareň a bar. Toto miesto sa mi javí ako absolútne ideálne na svadobnú hodinu alebo oslavu životného jubilea.

Ak zvažujete, ako vyplniť čas sebe i svojej rodine, či kam sa ešte vybrať na tohtoročnú dovolenku, pokojne to môže byť aj Jasná. Naša rodinka Vám praje príjemný pobyt.

Foto: mikulasskachata.sk