Najlepšia donáška jedla v Bratislave!

Kto z nás by nemiloval pizzu z kvalitných a čerstvých surovín či hamburger zo šťavnatého hovädzieho mäska, po ktorom sa nám už len pri pomyslení zbiehajú slinky? Uznajte sami, že hladného človeka najlepšie zasýti poriadne a výdatné jedlo, ktoré si môže vybrať hneď z niekoľkých možných variantov.

burger bratislava kingofpizza

Z histórie najobľúbenejších jedál na svete

Pizza je jedlo talianskeho pôvodu, no to je asi každému z nás už dobre známe. Jej vznik sa pripisuje práve roku 1000, kedy bola výborným pokrmom najmä pre roľníkov. Neskôr sa však začala vylepšovať a z obyčajného bochníku sa stalo tenučké upečené cesto kruhového tvaru, pokryté rajčinovým pretlakom, syrom a ďalšími výbornými pochutinami, ktorých výber závisí len a len na vás. Podobne ako aj pizza, tak aj hamburger bol určený pre hladných roľníkov, ktorí denno-denne pracovali na poliach. Novinkou však možno bude, že „burger“ vznikol v Európe a Amerika ho postupne len vylepšila. Dnes však patrí medzi najobľúbenejšie jedlá po celom svete!

Dajte prednosť kvalitnému jedlu s prvotriednou donáškou!

Aj vy ste práve dostali chuť na tenučké chrumkavé pizza cesto s domácim rajčinovým pretlakom, kvalitným syrom, olivami či kuracím mäskom? Alebo dáte prednosť najlepšiemu bratislavskému burgru zo šťavnatého hovädzieho či kuracieho mäska s čerstvou zeleninou? Výber závisí pochopiteľne od vás, no pokiaľ stále váhate, kde si objednať, určite si vyberte donáškovú službu King of Pizza  – burger bratislava, ktorá pôsobí v našom hlavnom meste. Určite vás milo prekvapí ženská zostava, ktorá sa postará o vašu donášku, ale i rýchle dodanie jedla, a to priamo ku vám domov! Donáška je zadarmo do vybraných bratislavských častí, čo určite oceníte! Spokojní zákazníci, rôzne zľavy, čerstvé suroviny a splnenie i tých najtajnejších želaní zákazníka presvedčí i vás, že ste si vybrali správne! Ak raz ochutnáte u nás, už navždy nám zostanete verný!