Magický priestor jedálenského stola

jedalenske stoly we-tec

Kuchyňa a jedálenský stôl sú priestorom, ktorý vytvára magický zážitok pri vstupe do jedálenského priestoru. Kuchyňu dizajnovo dopĺňajú stoličky a jedálenské stoly, ktoré vytvárajú neopakovateľné okamžiky spoločne strávených chvíľ rodiny pri jedle.

Jedálenský stôl reprezentuje priestor stretávania sa rodiny pri spoločnom jedle. Musí byť praktickým a dizajnovým doplnkom kuchyne. Pri stole sa stretávame pri rozhovoroch, rozjímaní a priateľských posedeniach. Jedálenské stoly by mali byť reprezentatívnym prvkom nábytku v kuchyni.

„Jedálenský stôl je bytovým doplnkom, ktorý vytvára atmosféru stretnutí rodiny a priateľov. Okrem času stráveného pri jedení, je jedálenský stôl dôležitým prvkom pri rodinných stretnutiach a rozhovoroch. Je to magický prvok vytvárajúci v domácnosti jedinečnú atmosféru,“ približuje jedálenské stoly  Róbert zo showroom We-Tec v R1, Bratislava.

Jedálenský stôl vytvára nový priestor

Jedálenské stoly do kuchyne a obývačky vytvárajú jedinečnú atmosféru pri konzumácii jedla a pri rodinných či priateľských stretnutiach.

 „Jedálenské stoly do kuchyne a obývačky majú spracovanie z rôznych materiálov. Jedálenské stoly však poskytujú aj skryté priestory, ktoré sa dajú vhodným spôsobom použiť na uskladnenie bežne používaných vecí v domácnosti. Jedálenský stôl musí spĺňať aj praktickú stránku, kedy poskytuje priestor na vychutnanie si jedla,“ pokračuje Róbert z We-Tec showroom.

Dizajn a pohodlie stola do kuchyne

Výber jedálenského stola je hlavne o praktickom využití, poskytnutom pohodlí a o dizajne. Jedálenské stoly pritom patria k najpoužívanejšiemu doplnku nábytku, ktorý by mal mať kvalitné spracovanie a odolnosť.

„Medzi klasické materiály jedálenských stolov patrí stále drevené, kovové a plastové prevedenie konštrukcie. Jedálenský stôl sa tak stáva nielen úžitkovým priestorom, ale aj dizajnovým doplnkom kuchyne alebo obývačky,“ ukončuje Róbert z We-Tec-u v Bratislave.