Krása je len relatívna

To iste dobre viete, no akosi sa žiadnej žene nepáči pohľad do zrkadla. Každá si tak vie predstaviť možné zmeny a vylepšenia a nie vždy sú tieto spojené len s väčším číslom na váhe. Komplexmi preto trpí asi naozaj každá.

 

ofina1_5

Niektoré však z našej trvalej nespokojnosti môžu prerásť až do depresií. To sa stáva najmä vtedy, ak ide o nedostatok, vďaka ktorému vytŕčame z davu. Už v pomerne nízkom veku si dievčatá dávajú záležať na tom, ako vyzerajú a čo si o nich myslí okolie. Nikto však nie je dokonalý, no často doplácame na vlastnú prehnanú predstavivosť.

Niektoré naše nedostatky sa odstrániť dajú, no niektoré vyžadujú vytrvalosť, alebo zásah odborníka. Medzi tieto patrí aj menšie poprsie, na ktoré sa sťažuje stále viac žien. Netreba to však preháňať, najmä ak to nerobíte len pre seba, ale pre mužov. Všetci si totiž myslia, že práve veľký dekolt ich zaujme najviac. To je síce pravda, no touto cestou si zrejme dlhodobý vzťah nenájdete, prípadne v ňom nebudete spokojná.

Na spolužitie sú ideálni normálni muži, práve tým sa však páčia prirodzené proporcie, ktoré žiaden plastický chirurg nenahradí. Ak teda neviete žiť bez tohto zásahu, určite to nepreháňajte, inak budete len všetkým na posmech. Kvalitne odvedená práca však vyzerá prirodzene, preto pre vloženie silikónových implantátov určite navštívte odborníkov.

Chýbajúci objem v týchto partiách sa však dá kompenzovať aj oveľa menej drastickými možnosťami, chirurgický zákrok je síce trvalý, no prináša so sebou aj isté riziká.

Jednoduchším zásahom sa však môžete dopracovať aj k vytúženej korune krásy. Vlasy sú neustále na očiach a vystavené prostrediu. Nie každá však má husté vlasy, toto môžete však napraviť praktickými príčeskami z ľudských vlasov.