Kde opraviť svoj iPhone?

Azda každému majiteľovi smartfónu sa už stalo, že sa jeho zariadenie pokazilo. Príčiny môžu byť rôzne, avšak výsledný efekt je často rovnaký – zariadenie sa nedá používať. Takúto nepríjemnú situáciu nemôžete vyriešiť iným spôsobom, ako len odnesením zariadenia do príslušného servisu, kde sa oň už dostatočne postarajú.

ID-100266154

Servis mobilov a smartfónov by sme v súčasnosti mohli nájsť takpovediac na každom rohu. Je však veľmi dôležité, aby servis spĺňal všetky nároky a kritériá, ktoré máte. Predovšetkým je nevyhnutná samotná kvalita opravy a Vaša prípadná spokojnosťou s ňou. Ideálnym výberom je autorizovaný servis Apple, kde používajú výhradne len originálne náhradné diely, ktoré sú do zariadenia implementované presne podľa predpisov a návodu. Originálne náhradné diely majú rovnakú životnosť ako tie, ktoré boli na smartfóne ako prvé. Váš servis apple si môžete nájsť či už prostredníctvom vyhľadávača, ale aj referencií, ktoré máte zo svojho okolia. Referencie sú veľmi dôležité, pretože o kvalite servisu Vás nepresviedčajú iba „prázdne“ slogany či nápisy, ale aj Vaši priatelia či známi, ktorí už servis navštívili.

Čo si môžete nechať opraviť v servise?

Do servisu môžete svoj iPhone zaniesť, ak má prasknuté dotykové sklo, potrebujete vymeniť sklo či Vaša zariadenie nechtiac spadlo do vody alebo inej tekutiny. Opraviť si môžete aj chybné stredové tlačidlo či USB konektor. Tieto poškodenia sú celkom bežné či máte iPhone 4, 5 či 6. Mimochodom ešte stále sa predaj iPhone 5S radí k tým najväčším na Slovensku. I keď je o iPhone 6 veľký záujem, mnohí aj kvôli priaznivejšej cene a o niečo horším parametrom volia práve tento model. Ak sa ešte len rozhodujete pre iPhone alebo zariadenie s iným OS, kúpou Apple rozhodne nič nepokazíte. Aktuálnu ponuku modelov si môžete pozrieť aj na www.iservis-sk.eu

Photo by iosphere / freedigitalphotos.net