Jadrové vŕtanie – dynamický technologický postup

Pokiaľ sa radíte do skupiny ťažko pracujúcich stavebníkov a remeselníkov, určite Vás bude zaujímať revolučný technologický postup novej generácie. Je ním jadrové vŕtanie a pokiaľ ho ešte nevyužívate, mali by ste začať! Náročné, zdĺhavé a úmorné pracovné postupy sú už minulosťou. Moderný systém pracovné postupy zdynamizuje, skvalitní a zefektívni. Naša spoločnosť si tento trend osvojila ešte v roku 2005, takže na trhu budeme už jedno desaťročie. To je celkom slušná doba na to, aby sme si vybudovali meno, úspešne dokončili niekoľko projektov a zapísali sa do pamäte klientov v tom najlepšom slova zmysle. Hlavnou náplňou práce štrnástich kvalifikovaných pracovníkov našej spoločnosti je rezanie, vŕtanie a brúsenie betónu. Okrem toho je u nás možná aj renovácia vrtákov naspájkovaním nových segmentov tvrdou striebornou spájkou do vyseknutých sedielok do tela vrtáka. Takto sa zvýši pevnosť spoja a zníži sa riziko vylomenia segmentov pri vŕtaní. Naši klienti obľubujú jadrové vŕtanie i z toho dôvodu, že je bezhlučné, bezprašné a absentujú aj nepríjemné vibrácie. Viac o tomto technologickom postupe, ale i o našej spoločnosti, sa dozviete v ďalších riadkoch.

brusenie panelu

Baví nás prekonávať hranice

Jadrové vŕtanie je také skvelé najmä kvôli diamantovým segmentom, ktoré sú umiestnené v kruhovom vrtáku. Ten potom dokáže vyvŕtať kvalitný otvor, ktorý nie je nutné ďalej upravovať. Prax ukázala, že diamantová technika pracuje až 20-krát efektívnejšie ako pneumatická zbíjačka. Pri vŕtaní sa hromadí odpad, a teda jadro. To vysvetľuje pomenovanie tohto úspešného technologického postupu. Poradí si s akýmkoľvek typom otvorov od tých základných (na vodu, kanalizáciu, plyn, kúrenie…) cez klasické (drážky pre káble a diletačné špáry) až po tie najzložitejšie (vypĺňanie dutín, spevňovanie tunelov, odstránenie stropov, nosníkov, mostov…). Zariadenie zdolá aj povrch, pri ktorom by ste to s inými postupmi dávno vzdali. Asfalt, betón, kameň, železobetón a plynosilikátový povrch sú pre nás každodennou výzvou. Hodenú rukavicu bez ostychu prijmeme a pustíme sa do prekonávania vlastných hraníc. Tradičné rezanie panelu sa v súčasnosti už robí inak. Splníme i tie najodvážnejšie požiadavky, pretože inovatívny technologický systém jadrového vŕtania búra všetky predsudky a zaužívané praktiky. Konzervativizmus tu viac nemá miesto. Kvalitné vrty nielenže spevňujú nosné piliere, ale neraz sa využívajú aj na overenie stavebného podkladu, čo môže zachrániť stavbu, no tiež životy.

Keď vŕtanie, tak jadrové vŕtanie Bratislava

Či už ste súkromná osoba alebo veľká stavebná firma, ste u nás rovnako vítaný. Štandardnú cenovú ponuku našich služieb nájdete aj na webe jadrove-vrtanie.sk, no bežne robíme tiež individuálne ceny, pretože každý projekt je niečím výnimočný. Naši flexibilní, zodpovední a usilovní pracovníci čakajú i v tejto chvíli na to, aby mohli spustiť rezanie, brúsenie a vŕtanie do panelu. Elán, zápal pre vec a šikovnosť znásobené systémom jadrového vŕtania vedú k tomu, že Vaša objednávka bude dokončená v expresne krátkom čase a k Vašej absolútnej spokojnosti. Pokiaľ ste počuli o nepríjemnostiach spojených so statikou, ktoré spôsobili niektoré amatérske stavebné firmy, tak s nami sa ničoho podobného báť nemusíte. Na trhu sme už niekoľko rokov a za ten čas sme vychytali všetky „muchy“. Naši klienti s nami nemali nikdy podobný problém. Ak hľadáte kvalitu, dôveru, spoľahlivosť a dobrú cenu, potom sa hrdo hlásime o Vašu pozornosť. Veríme, že svoju voľbu nebudete ľutovať, ba práve naopak, obrátite sa na nás znova.

Foto: jadrove-vrtanie.sk