Inkontinenčné pomôcky pre mužov

Inkontinencia je problém, ktorý komplikuje život takmer 25 percentám populácie. Aj keď vo väčšine prípadov postihuje ženy, tomuto nepríjemnému ochoreniu sa nevyhnú ani muži.

Inkontinencia ako veľký problémlebo mnohí muži si spočiatku mýlia inkontinenciu s ochorením prostaty, keďže príznaky sú do značnej miery podobné. Ide o slabší prúd moču, časté močenie v noci či naliehavé nutkanie na močenie. Hneď pri prvom pocítení úniku moču je potrebné navštíviť lekára a absolvovať vyšetrene. Aj keď sa inkontinencia začína nenápadne, pri neriešení alebo strachu z lekárov môže vyústiť do veľkého problému. Väčšie úniky moču môžu časom pacientovi úplne ovplyvniť kvalitu života. Pre obavy, že k „nehode“ dôjde na nevhodnom mieste sa mnohí muži vzdajú svojho zamestnania, nenavštevujú spoločenské podujatia či sa vyhýbajú športu. Prestanú sa socializovať a majú problémy vo vzťahoch. Obmedzený je aj ich partnerský a sexuálny život. Okrem toho, v snahe znížiť príjem tekutín na minimum si zhoršujú činnosť obličiek, ktoré organizmus zbavujú toxických látok. Preto je podstatné situáciu ďalej neodkladať a začať riešiť s odborníkom. Boj s inkontinenciou je síce beh na dlhé trate, no našťastie existuje veľké množstvo inkontinenčných pomôcok určených pre mužov.

Inkontinenčné pomôcky pre mužov

TENA disponuje širokou ponukou diskrétnych a komfortných absorpčných pomôcok vyrobených výhradne pre mužov. Inkontinenčné pomôcky pre mužov zabezpečia, že budete mať únik moču pod kontrolou. Vložky pre mužov TENA MEN ABSORBENT PROTECTOR predstavujú dokonalú a bezpečnú ochranu s  kontrolou savosti. Sú zabezpečením pri pretečení a únikoch moču. Sú vytvorené špeciálne pre mužské telo a ich spoľahlivé absorpčné jadro účinne uzatvára pretečenia. Majú jedinečný systém na kontrolu zápachu Odour Control. Sú vyrábané v troch leveloch, v závislosti od intenzity úniku moču. Majú lepiaci upevňovací prúžok, vďaka čomu sa prispôsobia spodnej bielizni. Sú samostatne zabalené, čím umožňujú diskrétne nosenie a likvidáciu. TENA ponúka aj Ochranné spodné prádlo pre mužov TENA Men Protective Underwear, ktoré je vhodné na dlhodobé používanie počas dňa, ale aj noci.

Vzorka inkontinenčných pomôcok zadarmo

Na webstránke firmy TENA po vyplnení potrebných údajov je vzorka inkontinenčných pomôcok zadarmo. Máte na výber z balíčkov Protective Shield + Level 1 + Level 2 na kontrolu pri ľahkom až strednom úniku moču, alebo Level 3 + Protective Underwear na kontrolu pri strednom až ťažkom úniku moču. Balenie vzoriek môže byť poskytnuté na osobu každých 6 mesiacov a doručuje sa na adresy v Slovenskej republike.