Hotel Slovan – záruka príjemnej rodinnej dovolenky

Vysoké Tatry sú nielen symbolom Slovenska, ale aj zárukou plnohodnotne strávenej dovolenky. Sú krásne v každom ročnom období, a preto ste si ich možno zamilovali aj vy. Aby ste sa sem vracali ešte radšej, radi by sme predstavili komfortné ubytovanie Tatranská Lomnica s kvalitnými službami a milým personálom. Plánujete pekný rodinný výlet počas leta? Nemusíte cestovať ďaleko, magické prázdniny môžete svojim deťom dopriať aj na Slovensku. Navyše, nehrozí tu žiadna nuda a okrem toho strávite pobyt v prostredí ako vyšitom z rozprávky. Nech sa páči, rezervujte si termín v hoteli Slovan ***.

slovan

Neskutočná príťažlivosť

Obľúbili ste si naše veľhory natoľko, že sa sem vraciate s radosťou každý rok? Niet sa čo čudovať. Doslova na každom rohu cítiť tú magickú príťažlivosť, ktorá nás chytí za srdce. Zabudnete na zhon všedných dní, odbúrate stres a strávite nádherné chvíle so svojimi najbližšími. Aj keď bude návrat do reality po ukončení pobytu neľahký, určite pocítite príval nových síl a budete prekypovať energiou. V prípade, že si nemôžete dovoliť dlhšiu dovolenku, alebo máte chuť vyraziť práve teraz, k dispozícií sú aj víkendové pobyty s deťmi. A čo takto romantický výlet vo dvojici? Predpokladáme, že nemáte nič proti. Biznismeni by zase mohli oceniť konferenčný pobyt. V hotelovom komplexe je 120 izieb rôzneho typu. Gurmánov iste poteší aj pestrý jedálny lístok a bohatý bufet. Všetci ubytovaní hostia získavajú automaticky voľný vstup do Relax centra a Centra zábavy. Tu si môžu zahrať tenis, stolný futbal alebo biliard. Toto je poistka, keby náhodou nevyšlo počasie, alebo ste chceli stráviť deň iba tak v pohodičke.

Rodiny s deťmi na prvom mieste

Jedinečné animačné programy, detské kútiky a wellness pre deti. Toto všetko radí hotel Slovan medzi TOP zariadenia orientované na rodiny s deťmi. Tie si určite užijú aj pobyt vo vode a vodné hry. Okrem toho sú k dispozícií aj masáže pre najmenších. Kým teda zájdu na masáž rodičia, zregenerovať sa môže aj detské telíčko. Pre mamičky je pripravený tiež priestor, kde môžu prebaliť svoje bábätko. Vo wellness obchode je možné zakúpiť si rukávniky alebo plávacie kolesá, ale i plávacie plienky a vestičky. Bazén pre deti je vybavený šmykľavkou a malou nábehovou rampou. Nafukovacie hračky si môžu deti požičať úplne zdarma. Pre staršie deti sa ukazuje ako skvelá alternatíva vodný volejbal a pólo.

Vysoké Tatry ponúkajú nespočetné množstvo krásnych riešení, stačí sem iba zavítať. Prajeme Vám, aby ste si to tu užili naplno.

Foto: hotelslovan.sk