Drobnosti robia domov

Moderní dizajnéri neradi v interiéri vidia plno rôznych doplnkov, ktoré slúžia len ako lapače prachu a uprednostňujú len čisté línie, eleganciu a nadčasovosť. Avšak takýto interiér môže pôsobiť stroho, ba až sterilne. A verte, že po čase vás bývanie v takomto chladnom interiéri omrzí. Preto stavte pri zariaďovaní svojho domova na kvalitné doplnky, ktoré do neho pekne zapasujú, a zároveň mu dodajú útulnosť.

Stropove-svietidlo-Rihanna-33260-43-10.jpg.smallPraktické i krásne

V prípade, že chcete v doplnkoch spojiť dizajn a praktickosť, tak určite nezabudnite na kvalitné prútené koše. Tie totiž vyzerajú fantasticky a dodávajú interiéru šmrnc, no zároveň sú aj veľmi praktické. Môžete ich totiž využiť na odkladanie rôznych drobných vecí ako napríklad na kozmetiku, koreniny, fotky a podobne. Schováte v nich všetko, čo nemusí mať každý na očiach, no vy to musíte mať po ruke. Nezabúdajte ani na väčšie formy prútených košov, ktoré sú ideálnymi košmi na bielizeň. Ak ich budete mať hneď niekoľko, môžete si svoje prádlo roztriediť hneď a nie až pred samotným praním.

Svetla nikdy nie je dosť

Keď sme už pri doplnkoch, určite nesmieme zabudnúť na rôzne malé svietidlá, ktoré dodajú interiéru štýl a atmosféru. Určite sa ako štýlové doplnky hodia aj rôzne sviečky, ktoré sú nielen krásne, ale vytvoria aj veľmi príjemnú až romantickú atmosféru. Veď kto by odolal posedeniu pri sviečkach s pohárom dobrého vínka v ruke?

Ak sa vám predstava útulného domova so zaujímavými doplnkami zapáčila, no nemáte čas alebo chuť chodiť po obchodoch, tak nezúfajte. Všetko pre dom dnes už nájdete aj online s doručením priamo k vám.