Dokonalý pánsky šatník

Aj keď nás momentálne trápia obrovské horúčavy, pomaly ale iste sa už blíži jeseň so svojimi typickými chladnými dňami. Ak je Váš šatník momentálne poloprázdny, respektíve zaplnený len letným oblečením, pomaly by ste mali poškuľovať po nejakom teplejšom, ktoré by Vás dokonalo zohrialo a poskytlo adekvátny komfort. Ako by mal teda vyzerať dokonalý šatník na tohtoročnú jeseň?

Stále aktuálna elegancia

Tento trend ste určite postrehli aj vo Vašom okolí. Elegantné pánske oblečenie je rozhodne „in“, pričom už dávno neplatí, že za elegantné sa považuje len výhradne sako alebo elegantné pánske nohavice k nemu. Trendom sú najmä pánske športové či elegantné košele slim-fit, ktoré na mužoch pôsobia viac ako dobre. Dokážu opticky zužovať pánsku postavu a navyše sa v nich drvivá väčšina ľudí cíti absolútne komfortne. Pre ešte lepší efekt si vyberte košeľu kockovanú alebo s inými geometrickými tvarmi, hitom nielen tohto leta sú aj košele s kvetinkami, ktoré rozžiaria každého muža.

Košeľa-K201-zelená1

Povinná pánska výbava

Ak by ste hľadali niečo trendy, čo vyzerá takmer dokonale na každom mužovi, určite siahnite po najnovších elegantných pánskych mikinách, ktoré Vám dodajú potrebný športovo – elegantný vzhľad. Takéto pánske mikiny sú veľmi ľahké a príjemné na nosenie. Mnohé z nich sa zapínajú po celej svojej dĺžke klasickým zipsom, nájdete však aj zapínanie na klasické gombíky. Vyberať si môžete zo športových, ale aj elegantných mikín – a to najmä mikín bez kapucne.

Trendom súčasnosti je aj spojenie spodného dielu oblečenia, ako napríklad trička či spomenutej košele s prechodnou bundou. Pánske prechodné bundy sú aj v tomto prípade v akomsi slim-fit strihu, ktorí na mužoch vyzerá veľmi dobre. Obľúbené sú nielen čierne či hnedé bundy z klasických materiálov, ale do popredia sa dostávajú aj látkové bundy, rifľové či elegantné kožené bundy.

Skvelú ponuku pánskeho oblečenia môžete vidieť aj na JustMAN.sk, kde na Vás čakajú akciové ceny a všetok tovar je skladom!