Čo nesmie chýbať v pánskom šatníku

Dnešní muži kráčajú s módou rovnako, ako ženy. Zaujímajú ich najnovšie trendy, radi sa o seba starajú a radi sa dobre obliekajú. Nie každý muž však rád nakupuje. No úplne postačuje, ak má muž vo svojom šatníku zopár nadčasových a štýlových kúskov, ktoré môže navzájom kombinovať. Aké pánske oblečenie teda nesmie v šatníku moderného muža chýbať?

Tieto kúsky sú podmienkou14441

Na maxi tričká a džínsy so spadnutým sedom radšej zabudnite. Moderný muž by sa mal v každej situácii obliekať na úrovni. V bežný deň sú skvelou voľbou športovo elegantné košele, v kombinácii s perfektne padnúcimi džínsami alebo nohavicami. Mimoriadne dobre vyzerajú jednofarebné košele strihu slim fit, ktoré sa hodia i do práce. Doplňte ich kvalitnými poltopánkami a perfektný outfit je na svete. Samozrejmosťou v šatníku muža by mal byť i nadčasový čierny kabát. Ten využije tak v bežný deň, ako i na formálnejšie príležitosti.

mikina-stegol-1032-zelenaNiečo na voľný čas

Chvíle mimo práce a voľno časové aktivity by sa mali niesť v duchu pohody. A to aj čo sa týka oblečenia. Tu teda nesmú chýbať tričká. Podľa typu aktivity voľte buď jednoduché tričká s krátkym rukávom a mikiny alebo polokošele. Kabát je vhodné vymeniť za bundu. Prešívané zimné bundy v neutrálnych farbách ako hnedá, modrá, či čierna, sú dlhoročným trendom.

Nakupujte pohodlne

V slovenských kamenných obchodoch a e-shopoch je pravidlom, že dámske oblečenie tvorí prevažnú väčšinu sortimentu. Páni sa pri hľadaní správnych kúskov pre seba veru musia obracať. Riešením sú obchody zamerané výlučné na pánske oblečenie. Takým je napríklad i e-shop bestlook.sk. Nákup je tu mimoriadne pohodlný, pretože páni nájdu v prehľadne usporiadaných kategóriách doslova všetko. Od spodnej bielizne, cez saká, košele a mikiny, až po kabáty. Výhodou je tiež originálny vernostný program, vďaka ktorému si kupujúci „zbiera“ peniaze na ďalšie nákupy. Samozrejmosťou je možnosť vrátenia tovaru a vrátenie peňazí v prípade, že oblečenie nesadne dokonale. Čo viac, ako štýlové oblečenie za super ceny, môže chcieť moderný muž?