Čistiace služby šité na mieru

Upratovacie služby vykonávané odborníkmi či už vo vašej firme alebo domácnosti vôbec nemusíte využívať na dennej báze, dohodnúť sa dá úplne v pohode raz či pár krát do týždňa, mesiaca či iba pár krát do roka pred sviatkami. Pritom sa vôbec nemusíte zaoberať zháňaním čistiacich strojov či upratovacích prostriedkov. Profesionálna firma si všetko zabezpečí. Kľudne si môžete objednať iba čiastkové služby, vôbec sa nemusí jednať o generálne upratovanie. Medzi najčastejšie využívané služby patrí napríklad hĺbkové tepovanie gaučov, postelí či napríklad umývanie okien alebo vydrhnutie kuchynskej linky. Pod pojmom pravidelné upratovanie si môžete predstaviť poumývanie podlahy v celej domácnosti, prípadné vysávanie, vytretie prachu so všetkého zariadenia a poumývanie oblokov. K tejto službe sa taktiež radí čistenie spoločenských miestností, WC a kúpeľne. V prípade Vášho záujmu sa dá dohodnúť aj na takých službách ako doplnenie WC papiera, mydiel, alebo vynášanie odpadkového koša. Ak sa jedná o firmu na komplexné jednorazové a pravidelné čistiace a tepovacie služby ako Topservis, čo sa týka umývania nič nie je problém.

-    čistiace služby

Ohľaduplný prístup k celej nehnuteľnosti

Presne na tej istej úrovni ako je prispôsobivosť, cit pre detail a ochota plniť požiadavky klienta, je v profesionálnej upratovacej firme aj vybavenie tými najvýkonnejšími strojmi a čistiacimi prípravkami. Pritom čistenie domácnosti či kancelárie sa dá zabezpečiť aj bez využitia agresívnych čistiacich prostriedkov. Na takéto príležitosti by mal byť v každej dobrej upratovacej firme súčasťou bežnej výbavy aj parný čistiť. Výkonný prístroj tejto skupiny si spoľahlivo poradí zo zažratým znečistením, ale aj s vrstvou vodného kameňa. Ak však chcete zanechať domácnosť ošetrenú a naimpregnovanú proti baktériám a vírusom, namieste sú ekologické čistiace prostriedky bez pridania chlóru, formaldehydov a fosfátov. V dnešnej dobe sú na trhu dostať aj také prostriedky, ktoré sú vhodné do biologických čističiek a zároveň schopné plnohodnotnej dezinfekcie. Výhody používania takýchto čistiacich postupov sú nesporné. Napriek tomu, že je nutné si priplatiť, dopad agresívnej chémie na naše zdravie to nevyváži. Totižto tieto agresívne prímesi sa postupne, ale vytrvalo ukladajú do nášho organizmu  a v priebehu nášho života nám neustále zhoršujú zdravotný stav. Pri pohľade na naše zdravie sa nejedná iba o tento problém, ale zdravotné ťažkosti nášho organizmu sú spôsobené kombináciou uložených toxínov. Medzi tieto takzvané toxíny nepatria iba chemikálie z čistiacich prostriedkov, ale aj zle zvolená strava, mikroorganizmy, vírusy, ťažké kovy a pod. Celým týmto problémom sa do hĺbky zaoberá celostná medicína. Ak chcete vedieť viac, navštívte ich stránky.

Činnosti zahrnuté vo viacnásobnom upratovaní

  • Poutieranie prachu z celého vybavenia bytu, alebo obchodného priestoru
  • Staranie sa o stáli dostatok WC potrieb, vynášanie odpadkov a pod.
  • Hĺbkové čistenie podlahy po celom objekte
  • Čistenie dverí, zárubní, presklených stien a zrkadiel
  • Zametanie a vysávanie
  • Staranie sa o čistotu kľučiek a vypínačov
  • Dezinfekcia toaliet
  • A každá ďalšia činnosti podľa vzájomnej dohody

Využívanie profesionálnej upratovacej, čistiace a tepovacej firmy ako je Topservis sa v dnešnej dobe určite oplatí. Ceny sú stláčané vysokou konkurenciou a kvalita sa dostáva na európsku úroveň. Preto sa neobávajte profesionálov, čistota zvíťazí.