Chystáte sa na rande? Dbajte o svoj výzor

Všetko sa vyvíja od prvého dojmu. Ak na potencionálneho partnera nezapôsobíte hneď pri zoznámení, bude zbytočné obliekať sa neskôr do sexy zvodného oblečenia. Preto, ak sa chystáte na rande, dobre si prehliadnite veci, ktoré máte v šatníku a voľte len tie najlepšie kúsky. V prípade, že si neviete rady, ktoré oblečenie by sa vám hodilo, privolajte si na pomoc kamarátku / matku, ktorá vám určite poradí.

Žiadne športové oblečenie! Iba elegancia

Akonáhle sa budete kutrať vo svojich veciach, vyhýbajte sa mikinám. Mikiny sú nevhodné oblečenie na rande, to musíte uznať dámy. Športovejšie dámske mikiny sú pekné kúsky oblečenia, ale na rande sa absolútne nehodia. Snažte sa radšej vyhýbať športovému oblečeniu a voľte len eleganciou nabité oblečenie. Voľte radšej sukne, topy alebo aj blúzky, ktoré z vás spravia dámu, po ktorej bude túžiť každý muž na zemeguli. Uvidíte, že vhodné oblečenie vám zabezpečí bezproblémový priebeh vášho rande.

Keď vás počasie prekvapí, majte po ruke sveter

Niekedy je počasie nevyspytateľné. Aj keď prosíte pár dní pred osudovým stretnutím, počasie sa nemusí umúdriť. Ak je počasie vonku chladnejšie a je viac než isté, že v krátkych šortkách a tielku ísť nemôžete, vyberajte si dlhší sveter. Riskovať chorobu v škaredom počasí sa vám jednoznačne neoplatí. Vyberajte si pekný sveter, ktorý vám zakryje všetky rizikové partie a spraví z vás krásavicu. Nielen líčenie bude dôležité, ale aj oblečenie. Nezabúdajte na to.

Akonáhle sa v blízkej dobe chystáte na rande, nenechávajte si na poslednú chvíľku výber oblečenia. Vyhnete sa tým zbytočnému vyhadzovaniu obsahu skrine. Spravte zo seba kočku a získajte muža snov.