Chceme nové auto

V minulosti na autách jazdili hlavne muži, dnes je už bežné, že autá vlastnia aj ženy. Muži vždy preferovali silné autá a predbiehali sa v tom, ktoré má lepší výkon. Pre väčšinu žien, hlavne matiek je auto dopravný prostriedok, v ktorom sa so svojimi ratolesťami potrebujú dostať z miesta A do miesta B a nikdy ich pritom veľmi netrápilo, či ho niekde pri svojej jazde oškreli. Úplne bežne prehliadajú neporiadok, ktorý v aute počas jazdy vyrobia ich deti. To chlap sa o auto stará ako o svojho domáceho miláčika.

Je zaujímavé pozorovať mužov a ženy pri kúpe nového auta. Predajcovia by Vám o tom vedeli rozprávať. Mužov pri výbere auta zaujímajú najmä technické parametre a výkon. Ženy zase kladú dôraz na farbu a interiérové vybavenie. Určite ich však poteší aj automatická prevodovka, asistent rozjazdu do kopca, či parkovacie senzory. Mnohokrát ani netušia na akom princípe auto funguje, alebo čo sú to napríklad repasované turbodúchadlá. Niektoré majú dokonca problém lokalizovať motor, palivovú nádrž či nájsť pri defekte rezervu.

Kúpa nového auta však nie je práve lacná záležitosť. Každá rodina v dnešnej dobe vlastní aspoň jedno auto. Už čerstvý maturanti často otravujú svojich rodičov, aby im zakúpili nové auto. Málokto si však môže dovoliť kúpiť nové auto bez toho, aby si naň požičal. Veď kto má bežne na účte 15 000 Eur alebo dokonca viac ? Ak sa predsa len rozhodnete, že si nové auto zakúpite je dobré si zabezpečiť takú pôžičku, aby ste ju mohli v rámci svojich možností splatiť čo najskôr. Na internete nájdete širokú ponuku rôznych druhov pôžičiek, ktoré sa určite vyplatia. Niektoré môžete mať už aj bez dokladovania príjmu. Renomované spoločnosti, ktoré majú v oblasti pôžičiek už niekoľkoročné skúsenosti každému poskytnú výhodnú pôžičku šitú presne na mieru. A nové auto môže byť Vaše už za pár dní.

 

FOTO: tirshop.sk