Buďte hviezda

Každá žena chce byť výnimočná a okolím obdivovaná. To už asi nikto nezmení. Chceme byť jednoducho krásne a pre okolie, najmä mužov, atraktívne. To je ten hlavný dôvod, prečo tak dbáme o svoj zovňajšok a zaujímame sa o módu.

Prvý dojem môže človek urobiť len raz. Preto potrebujeme pekné oblečenie, ktoré vystihuje našu osobnosť, no mali by sme sa v ňom cítiť v prvom rade dobre. Ak chcete nájsť toho pravého, na nič sa nehrajte. Ak je to skutočne ten pravý, okúzlite ho hoci aj v teplákoch a vyťahanom tričku. Iskra predsa môže preskočiť aj ak na sebe práve nemáme krátke šaty a vysoké podpätky. Ak sa práve touto cestou snažíte nájsť si priateľa, no tento štýl Vám v skutočnosti veľa nehovorí, nečudujte sa, že narážate len na nesprávnych chlapov.

Oblečenie teda dokáže divy, to veľmi dobre vieme a občas rady podráždime aj oko nášho vyvoleného. Toto si dobre uvedomujú aj tvorcovia módy. Práve preto sa vo svojich kolekciách zameriavajú najmä na nežné pohlavie. To je dôvod, prečo nájdeme množstvo šiat, džínsov, ale aj doplnkov, ktoré jednoducho musíme mať.

60693

Toto však neteší našu peňaženku. Dobre sa obliecť ide do peňazí, preto pri rozhodovaní dajte prednosť kvalite pred kvantitou. Na čo sú Vám desiatky takmer rovnakých kabeliek? Pokojne a úplne si vystačíte s jednou, či dvoma značkovými kabelkami. Tie vydržia roky a hodia sa ku všetkému.

Móda však nie je jedinou v centre našej pozornosti. Rovnako, i keď možno trochu neskôr sa začíname zaoberať aj vlastným vzhľadom. Čas nezastaví nikto, preto sa zmierte aj s pribúdajúcimi rokmi, no vrásky trpieť nemusíte. V tomto prípade je botox dostupný aj Vám. Netreba to však preháňať, lebo neskôr sa môžete podobať skôr na príšeru ako ľudskú bytosť. O tom sa presvedčila nejedna herečka. Starnite teda radšej s noblesou aj keď s vráskami, tie k tomu patria.