Autopožičovňa TEO car – jazda bez problémov

Vo svete bežné, no aj u nás čoraz rozšírenejšie. Na mysli máme zapožičanie vozidla z autopožičovne. Mnohí pochopili, aké výhody to so sebou prináša a opätovne využívajú ponuku profesionálnych obchodníkov. Pri tejto príležitosti by sme Vám radi predstavili aj našu spoločnosť, ktorá sa do povedomia dostala ako TEO car. Keďže ľudia, ktorí si nemôžu dovoliť kúpu drahého, výkonného, a teda spoľahlivého auta, potrebujú taktiež cestovať i na väčšie vzdialenosti, s obľubou si zapožičajú kvalitný automobil. Tento trend sa stal však takým výrazným i z iných dôvodov. Nech už Vám život pripraví čokoľvek a Vy budete potrebovať spoľahlivé vozidlo, neváhajte sa na nás obrátiť. Špičková požičovňa áut je Vám k dispozícií. Pýtate sa, prečo by ste si mali zvoliť práve nás? Pretože okrem vozidiel v skvelom technickom stave Vám vieme ponúknuť aj množstvo ďalších výhod.

teocar

Neoceniteľná úspora

Každá cesta so sebou prináša isté riziká. Schopnosti vodiča zvládať jazdu neovplyvníme, no môžeme zaručiť bezpečnosť a ukážkový stav našich vozidiel. Okrem toho získate aj diaľničnú známku platnú na území SR, havarijné a povinné zmluvné poistenie, ako aj plnú nádrž. Tieto dobre mienené maličkosti nás odlišujú od konkurencie a vďaka ním sme si vybudovali medzi klientami skutočne dobré meno. Všetky naše automobily sú komfortné a určite sa na nás obráťte tiež v prípade, že hľadáte prenájom dodávky Bratislava. Ako spolupracujeme s bežnými občanmi, otvorení sme aj požiadavkám podnikateľských subjektov. Potrebujete jednorázovo niečo previesť? Neoplatí sa Vám kupovať auto alebo si ho teraz nemôžete dovoliť? Nech sa páči, príďte si vybrať z nášho vozového parku. Snažíme sa klientom predložiť akýsi nadštandard, ktorý by docielil ich maximálnu spokojnosť. Z tohto dôvodu si môžete doobjednať napríklad navigáciu, snehové reťaze, strešný nosič alebo autosedačku. Moderný človek vie, že zapožičaný voz dokáže šetriť nielen jeho náklady, ale aj nervy, ktoré so sebou prináša starostlivosť o údržbu vozidla. Viac nemusíte zháňať kvalitný servis či automechanika, pretože o takéto veci sa postaráme my.

Sme tu pre Vás nonstop

U nás si môžete vybrať z tradičných značiek vozidiel, ktoré sú medzi verejnosťou značne obľúbené (Škoda, Peugeot, Audi, Volkswagen, Mercedes). Poskytujeme krátkodobý, ale aj dlhodobý prenájom. Naša autopožičovňa je tu pre Vás nonstom vrátane sviatkov. Na záver by sme chceli ešte spomenúť fakt, že všetky zmluvy sú zrozumiteľné, jednoduché, a preto sa nemusíte obávať zavádzajúcich formuliek. Cenu vieme prispôsobiť momentálnym možnostiam a potrebám klienta. Nebránime sa ani špeciálnym požiadavkám, ktoré sa vymykajú z bežného štandardu. Komplexnosť našich služieb Vás jednoducho nemôže sklamať. Neváhajte nás kontaktovať cez telefón alebo email, no pokojne môžete staviť aj na priamu návštevu. Tešíme sa na Vás.

Foto: teocar.sk