Autopožičovňa – odpoveď na náš problém

Naša rodinka má sedem členov, plus jeden zlatý jorkšírský teriér a párik anduliek. Každý rok cez letné prázdniny absolvujeme dve dovolenky. Jedna je v Chorvátsku a tá druhá na Liptove u babičky. Keďže väčšinu času trávime v hlavnom meste, aspoň niekoľko dní v roku chceme deťom dopriať inú atmosféru a priestor na zážitky či vybláznenie sa. Tento rok to však začalo veľmi zúfalo. Koncom apríla „nám odišlo“ auto, takže to vyzeralo, že toto leto sa nikam nepôjde. Navyše, manžela povýšili v práci, je zavalený projektmi a neprichádza do úvahy, aby si zobral čo i len týždeň voľno. Nevedela som si ale predstaviť, ako to zvládneme zatvorený celý čas medzi stenami bytu a príležitosťami, ktoré nám ponúka slovenské veľkomesto. Nakoniec padlo definitívne rozhodnutie. Náš problém vyrieši autopožičovňa. Síce nepocestujeme k moru, ale doprajeme si niekoľko skvelých víkendov na atraktívnych miestach Slovenska. A samozrejme, nevynecháme ani pobyt u babičky.

clio grandtour

Keď sa vypožičanie auta skutočne oplatí

Pri hľadaní vhodnej spoločnosti, ktorá sa zaoberá požičiavaním áut, som natrafila na AVIS a jeho výhodný víkendový prenájom. Od piatku do pondelka rána môžu zákazníci využívať až 1.000 km limit za skutočne výhodnú cenu. Keďže sme nechceli opustiť Slovensko, bolo jasné, že sa do kilometráže zmestíme. Ihneď po tom, ako som si prezrela depozity a informovala sa na podmienky telefonicky, bolo mi jasné, že jednám s profesionálmi. Rezervácia sa dala vykonať i cez telefón alebo internet, no my sme prijali pozvanie do vozového parku a vybrali si také auto, kde „preletela iskra“ na prvý pohľad. AVIS – ako expert vo svojej profesii má pobočky vo viacerých mestách Slovenska, a teda hlavné mesto nie je výnimkou. Výhodné obchodné podmienky a fair play dali jednoznačnú bodku za našu voľbu.

Iba kvalita

Aj keď sme už o spoločnosti AVIS počuli a bolo nám známe, že ju využívajú mnohí naši známi, ale aj popredné firmy, pestrá ponuka typov vozov nás ohromila. Žiadne z nich nemá najazdených viac ako 30.000 km a vek vyšší než 8 mesiacov. Novinky a nadštandardná výbava sú tu bežnou záležitosťou. Tomuto lídrovi bolo aj v tomto roku udelené prestížne ocenenie Superbrands, čo svedčí o tom, že ponúka iba kvalitu. Na každom kroku je vidieť a cítiť ich 18-ročné skúsenosti a vyjadrenie ústretovosti voči klientovi. Keďže pár víkendov absolvujem s deťmi sama, tak ako žena oceňujem absolútny komfort a odpadnutie bremena súvisiaceho s údržbou automobilu. AVIS sa o všetko postará a ja si môžem byť istá bezpečnosťou i kvalitným technickým vybavením. No keby sa predsa niečo prihodilo, viem, že sa môžem obrátiť na 24-hodinovú asistenčnú službu.

Dva víkendy so spoločnosťou AVIS už máme za sebou a musím poznamenať, že všetko dopadlo perfektne. Táto autopožičovňa sa stala odpoveďou na náš problém a zabezpečila našim deťom krásne leto.

Foto: auto.cz