Atraktívne domy na kľúč – moderné riešenie pre mladé rodiny

Medzi najkrajšie (a najúpornejšie) sny mladých rodín patrí aj túžba po vlastnom domove. Každému je asi jasné, že najväčšou prekážkou sú v tomto prípade financie. Máme však jednu skvelú správu. Svoj vlastný domček môžete mať za skutočne prijateľnú cenu a so sťahovaním nemusíte čakať dlhé roky. Pýtate sa, ako je to možné? Firma 3M dom s.r.o., ktorá ponúka svojim klientom kvalitné a mimoriadne atraktívne domy na kľúč, sa postará o všetko potrebné za Vás. Korektnosť a serióznosť spoločnosti si už mohli overiť v praxi stovky ľudí. Viac ako 550 úspešne zrealizovaných projektov na Slovensku, v Rakúsku a v Maďarsku hovorí za všetko. Za tým, aby mohla vzniknúť tak báječná a dostupná ponuka, stojí niekoľko silných činiteľov. Čítajte ďalej a dozviete sa o nich viac.

Sebestačnosť

3M dom je spoločnosť, ktorá si dokáže sama vyrobiť všetky potrebné konštrukcie. Tie následne využije pri stavbe moderných, štýlových a príťažlivých domčekoch. I z tohto dôvodu je možné upraviť cenu tak, aby bola vhodná aj pre mladých ľudí, ktorí práve spoznávajú, o čom je život. Na splatenie zrealizovaného projektu si tiež môžete vybrať dobu od 5 do 30 rokov. O dynamike spoločnosti vypovedá zasa to, že stavbu smiete začať reálne užívať do 110 pracovných dní.

dom na kluc

Úspornosť

Ďalšou „drobnosťou“, ktorá stojí za šetrením peniažkov klientov spoločnosti 3M dom, je skutočnosť, že ide o nízkoenergetické domy z ľahkej ocele. Viac ako úžasné prevádzkové náklady (od 35 do 50 kWh/m2) garantuje kvalitná tepelno-izolačná výplň stavby. Na kúrení môžete i vďaka tomuto ušetriť 30 až 50 % ročne. Okrem energetickej úspory sa pripravte aj na priestorovú (na 100 msa ušetrí v priemere 7 mmiesta). Fixná cena v zmluve je záväzná, čo v praxi znamená, že platíte iba za to, čo podpíšete. Nemusíte sa teda obávať žiadnych drobných písmen či nejasných formuliek. 30-ročná záruka je samozrejmosťou a všetky stavby od 3M dom sú zvukotesné, no tiež vhodné pre alergikov.

Odolnosť

Bezpečnosť a certifikácia EMI sú už iba čerešničkou na torte, ktorú so sebou prináša realizácia domov na kľúč od profesionálnej, flexibilnej a ústretovej firmy 3M dom. Po dôkladnom testovaní sa potvrdilo, že stavby sú odolné proti požiaru, hluku, silnému vetru i zemetraseniu. Doba prehorenia je 90 až 120 minút. Tolerancia otrasov je do 7. stupňa na škále Mercalli. Pred vodou chráni stavbu dvojité žiarové pozinkovanie a parozábranná fólia.

Dovoľujeme si tvrdiť, že realizovať svoje sny so spoločnosťou 3M dom sa naozaj oplatí. V prípade, že by ste chceli vidieť priamu ponuku, pozrite si tento katalóg domov. Zvoliť si môžete tradičný rodinný dom, no tiež niečo oveľa futuristickejšie. Ak máte vysnívané individuálne hniezdočko a v katalógu ste nič podobné nenašli, nechajte si vytvoriť dom na mieru, s realizáciou ktorého Vám pomôžu skúsení architekti. Rozhodli ste sa vziať budúcnosť do vlastných rúk a vyzvali ste osud na súboj? V tom prípade bude 3M dom Vaše eso v rukáve.

Foto: domypremladych.sk