Ako umývať okná efektívne? Vysávajte ich!

Kedy ste sa naposledy dostali k čisteniu oblokov? Ale tak, že ste si dali na tom naozaj záležať…? Obloky – sú tak trošku zanedbávaná súčasť našich príbytkov, ktoré ale na druhú stranu dokážu spraviť poriadnu radosť – a to presne v tom momente, keď ste práve dokončili ich čistenie.
Poumývané obloky naozaj vyčarujú úsmev na tvári každej podstivej gazdinky – to potom celá rodina pozerá cez umyté sklá a nepochopiteľne točia hlavami a nechcú uveriť čo vidia a že vidia.  Nevyhnutnosťou sú samozrejme poumývané obloky pred rodinnou oslavou, na veľkú noc, Vianoce alebo iba vo chvíľach – kedy si chceme spraviť radosť z osviežujúceho vánku, čerstvého vzduchu a blýskajúcich sa okien.

umývanie okien

Ak by sme chceli zájsť po radu k starším generáciám, dočkali by sme sa iba starej klasiky: nejaký časopis alebo namočená utierka v niektorom s nekvalitných čistiacich prostriedkov. No, tá mladšia generácia už pristupuje k problému modernejšie a zháňa si špecializované nástroje a kvalitné ekologické upratovacie prípravky, ktoré z čistenia oblokov spravia jedným slovom malinu. Tento spôsob preferuje a odporúča aj dlhoročná upratovacia firma Topservis s bohatými skúsenosťami pri čistení, upratovaní a hĺbkovom tepovaní. Na jej oficiálnych stránkach sa dopátrate bohatých rád ako na naozaj odolné znečistenie najrôznejšieho druhu, ale aj odbornú radu skúseného personálu. Z toho môžete neskôr ťažiť a umývanie okien Vám už nezaberie viac ako iba pár chvíľ.

Tá najefektívnejšia pomoc: vysávač

Ako moderná spoločnosť postupuje na trhu sa objavujú aj novinky na uľahčenie takých činností ako je umývanie oblokov. Jedno z najefektívnejších riešení sa javí automatický čistič okien. Podľa skúseností upratovacej spoločnosti Topservis je tento spôsob riešenia problému tým správnym smerom, ktorým by sa malo riešenie danej problematiky uberať. S týmito mechanickými prístrojmi nielenže rovno zotierate špinavú vodu zo skiel a sklá či zrkadlo zostávajú rovno vyleštené, ale tento prístroj zároveň vysáva prebytočnú tekutinu. Tým pádom pri tejto technike odpadá niekoľko tých najnepríjemnejších aktivít pri čistení oblokov. Už viac nemusíte leštiť nekonečné množstvo šmúh a kvapôčok špinavej vody v rohoch oblokov, na parapetnej doske či v tom horšom prípade priamo na podlahe. Všetko prebieha hladko bez zbytočných komplikácií. Čistiaca spoločnosť Topservis tento systém využíva už naozaj dlhý čas, takmer od chvíle, kedy sa tento systém objavil na našom trhu, s vynikajúcimi výsledkami.

Keď nechcete vysávať ! Zotierajte

Na trhu existujú automatické čističe okien s kompatibilným revolučným riešením pre kompletné upratovanie- takzvaný systém Click.  Tento systém v sebe kombinuje neortodoxné riešenia rôznych činností pri upratovaní. Jednoducho tohto pomocníka pripnete na jednoduchú tyčku ( podľa vlastného výberu) a môžete sa pustiť do akcie. Existujú aj tyčky s otočnými hlavicami, ktoré zabezpečia naozaj veľké množstvo kombinácií pri čom sa stane upratovanie naozaj hračkou. Pre viac užitočných rád a netradičných tipov navštívte stránky čistiacej firmy Topservis. Dozviete sa tu ako postupovať v najrôznejších situáciách, s ktorými sa pri upratovaní môžete stretnúť. Dozviete sa aké čistiace prostriedky je najvhodnejšie použiť v tej či onej situácií.