Ako si vybrať vhodnú kabelku?

Každá žena by chcela vyzerať čo najlepšie. Ak je však výzor založený len na make-upe alebo na oblečení, nemusí to stačiť. Aj preto vždy siahnite po dokonalých doplnkoch, ktoré rozžiaria Váš outfit a s ktorými docielite vysnívaný vzhľad. Dnes sa spoločne pozrieme na to, ako si vybrať vhodnú kabelku.

Aký tvar kabelky sa Vám najviac hodí?

Tvar kabelky je veľmi zásadový, najmä ak je Vaša postava niečím špecifická. Znamená to teda, že tvar by ste svojej postave vždy mali prispôsobiť a vyberať kabelku aj s ohľadom na tento atribút. Všeobecne by sme mohli rozdeliť dámske kabelky do viacerých kategórií, pričom každá kategória má svoje vlastné špecifické črty. Vráťme sa však k samotnému tvaru. Vysoká a štíhla ženy by si mala vybrať kabelku skôr štvorcovú alebo oválnu, v závislosti od konkrétnej kategórie. Naopak plnoštíhle a menšie ženy by mali siahnuť po menších kabelkách s minimom vreciek a vyvarovať by sa mali príliš extravagantným kusom, ktoré sú zdobené perleťami či imitáciou zlata a striebra.

LS0050A-red-700x700

Akú farbu kabelky si vybrať?

Vyberajte si vždy farbu kabelky na základe niekoľkých atribútov. Dôležitý je najmä Váš outfit, ku ktorému musíte skombinovať kabelku. Platí to tak pre kožené, ako aj kabelky cez plece. Farba nemusí byť vôbec identická, mala by však ladiť s outfitom. Väčšinou nič nepokazíte s čiernou kabelkou, ktorá sa však počas leta nehodí ku každej žene a nahradiť by ste ju mali príjemnejšou a živšou farbou. Populárne sú dnes odtiene broskyňovej či jablkovej, pričom netreba zabúdať ani na modrú či žltú. Práve tieto kabelky sú trendom aj tohto roku.

Z akého materiálu by mala byť Vaša kabelka?

Mnohé ženy si dnes skôr vyberajú rôzne syntetické materiály pred pravou kožou. Často sa lepšie udržujú a dajú sa vyberať v rôznych farebných prevedeniach. Okrem toho, že sú kabelky lacné, sú aj oveľa dostupnejšie a nájdete ich vo viacerých obchodoch.