Ako sa cítiť príjemne v kancelárii?

Ste manažér, alebo pracujete v nejakej kancelárii? Ak áno, tento článok je stvorený len a len pre vás, tak pozorne čítajte. Chcete sa cítiť príjemne vo svojej kancelárii bez toho, aby vás teplý vzduch cez leto alebo studený vzduch cez zimu znervózňoval? Nahliadnite na stránku vzdusin.sk a uvidíte, čo všetko môžete urobiť, aby vzduch vo vašich kancelárskym priestoroch bol dýchateľný.

klima

Mobilné klimatizácie v lete

Španielska dedina pre vás? Mobilné klimatizácie sa nazývajú mobilnými klimatizáciami práve preto, lebo sa dá s nimi ľahko manipulovať. Môžete ich premiestniť z miesta na miesto, kedy sa vám zachce. Nie ako tie, ktoré sú zabudované v stenách miestnosti, ktorých inštalácia si vyžadovala nejednu odbornú ruku a stavebné úpravy v kancelárii. Búracím prácam sa samozrejme ako obyvateľ kancelárie chcete vyhnúť. S určitou pravdepodobnosťou by ste museli kanceláriu opustiť, ak by ste chceli inštalovať klimatizáciu do stien. Kde by ste potom vykonávali svoju prácu? Na schodišti ? Nereálne. Takéto úpravy sú vylúčené, jednoduchším riešením je si zaobstarať prenosnú klimatizáciu. Mobilná klimatizácia patrí samozrejme k lacnejším variantám. Celkovo lacné mobilné klimatizácie patria k najlepším riešeniam regulácie teplého vzduchu. Ak ju ešte nemáte v kancelárii, teraz je ten správny čas. Veď teploty už atakujú 30 ºC.

Klimatizácie, ktoré kúria?

Na jeseň alebo na jar je nám, práve naopak, zima a boli by sme radi čo i len za trošku teplého vzduchu. Radiátory ešte netreba zapínať, tak aké riešenie by ste navrhovali? Dobrým riešením je použitie klimatizácie s kúrením, ktorá nám nedovolí si dávať rukavice na ruky a hrubé ponožky na nohy. Môžete sa v kľude venovať svojim vybavovačkám a papierom, ktoré vám už padajú zo stola a nemusíte sa triasť od zimy a zamestnávať kanvicu na varenie teplého čaju. Efektívne.