Ako na škvrny na vašom trávniku!

45488013_s

Vedeli ste o tom, že voda, ktorú dávate svojmu psíkovi piť, je plná dusičnanov, amoniaku a cínu? Toto môže spôsobiť okrem iného aj problém, ktorý možno na prvý pohľad nevyzerá byť prepojený s touto problematikou – škvrny na vašom trávniku! Upravte psíkovu vodu podľa zdravotných štandardov a zbavte sa hneď niekoľkých nepríjemností. Vulkanické kamene Dog Rocks sú ideálnym a výhodným riešením, ktoré funguje! Že o nich počujete prvýkrát? Tak rozhodne čítajte ďalej!

Dog-Rocks_bez_pozadiaDog Rocks sú vulkanické, vyvreté horniny s paramagnetickými vlastnosťami, ktoré pochádzajú z Austrálie. Práve ich úžasné a priam zázračné vlastnosti vedú k požadovaným a okamžitým výsledkom! Ich stopercentne prírodný pôvod je zárukou zdravotnej neškodnosti a úplnej bezpečnosti pre psíka, ale aj pre vás a životné prostredie. Ako Dog Rocks fungujú?

Ako som už spomínal, klasická voda obsahuje množstvo dusičnanov, amoniaku a cínu. Tieto prvky sa dostávajú do organizmu zvieraťa počas prijímania tekutín a sú zodpovedné za škvrny na vašom trávniku. Vypália korienky trávy, čím ich zničia a tráva už nevyrastie. A vtedy prichádzajú na rad vulkanické kamene!

Vložením Dog Rocks do misky s vodou aktivujete ich vlastnosti. Hornina vytvorí magnetické pole, ktoré mení chovanie okolitých iónov. Vďaka tomuto sa množstvo dusičnanov rapídne zníži, čo vedie k tomu, že psík ich požije oveľa menej. Jeho moč sa potom stáva úplne neškodným pre korienky vášho trávnika. Efektívne a pritom veľmi bezpečné riešenie, ktoré vyrieši vaše problémy!

Jediné dvestogramové balenie Dog Rocks pri jednej miske vydrží až 2 mesiace! Náš internetový obchod petpark.sk vám ponúka široký sortiment ako vulkanických kameňov, tak aj ostatných dôležitých produktov. Neváhajte a kontaktujte náš odborný tím, ktorý je pripravený poradiť vám.
Autorské právo: exavatar / 123RF Reklamní fotografie