Ako by mala vyzerať vaša webová stránka

E-shop

Web je skvelá možnosť na prezentáciu – seba, svojej tvorby či svojej firmy. Okrem toho ponúka ideálnu príležitosť na to, aby ste oslovili  potencionálnych zákazníkov. Aj preto je vysokokvalitné vytvorenie web stránky veľmi dôležité. Lebo web zbúchaný na kolene len preto, aby ste nejaký mali, toto nedokáže. Na čo by ste sa mali zamerať, aby  vaša stránka dokázala premeniť návštevníkov na zákazníkov? Alebo prinajmenšom dať dôvod návštevníkom, aby sa ku vám na stránku vrátili.

Dôležitý je dizajn

Keď sa zoznamujete s neznámym človekom, čo si ako prvé všimnete? To, či dáva svoje 2 % na charitu, či je benevolentný typ alebo má rád čierne pivo? Nič z toho, ako prvé si všimnete, ako vyzerá a práve prvý dojem je veľmi dôležitý. Prečo? Pretože ak je nám niekto sympatický, správame sa k nemu inak, lepšie, vľúdnejšie, ako keby to bol niekto nesympatický. Aj preto je dôležité, aby bol váš webdizajn príťažlivý, moderný, ľahký a svieži. Aby sa na vašej stránke cítili ľudia dobre a príjemne. Ale pozor, super vzhľad webu je len prvá polovica úspechu, tou druhou je obsah.

Dizajn zaujme, obsah udrží

Čím dlhšie vydrží návštevník na vašej stránke, tým máte viac možností, aby ste ho premenili na vášho zákazníka, klienta alebo pravidelného čitateľa. Samotný webdizajn ho však na vašej stránke neudrží donekonečna. Aj preto musíte pripojiť obsah, ktorý bude mať hodnotu. Obsah, ktorý návštevník nenájde na každom druhom webe a bude mať pre neho naozajstnú hodnotu. Ponúknite mu kúsok svojho know-how, video návod či blog o tom, na čo si dať pozor pri výbere sedačky. Jednoducho sa s ním podeľte o zaujímavé postrehy z oblasti, v ktorej podnikáte. A samozrejme, že to musíte urobiť zadarmo.

Obráťte sa na odborníkov

Zverte tvorbu svojich web stránok do rúk profesionálov. Kliknite na stránku Atomer.sk a objavte jackpot pre svoju novú internetovú stránku.