Ak nejde to, s nami pôjdeto

shutterstock_157266884Moderná uponáhľaná doba kladie na človeka veľké nároky. Rýchlejšie, lepšie, viac – v tomto duchu by sme mali fungovať, ak nie v osobnom živote, tak určite v tom pracovnom. Rátanie dňa na minúty a splnené úlohy prináša so sebou stres, nehovoriac o tom, ak niečo nevychádza tak, ako sme si plánovali.

 

Ak nás z denného rytmu vyhodí nepredvídaná a nečakaná udalosť, je to naozaj nepríjemné. Prasknutý displej na mobile alebo nefunkčný počítač nie je to najhoršie, čo sa nám môže stať, no ide o dosť nepríjemné momenty, ktoré spoľahlivo dokážu zalomcovať s našou dobrou náladou. Preto je vždy dobré mať naporúdzi pomoc, ktorá nás nepríjemného problému zbaví.

 

Nemajte strach, Pôjdeto

Dobrý servis je v prípade nepredvídaných ťažkostí s elektronikou priam darom z nebies. Technická a mechanická gramotnosť ľudí nie je zďaleka samozrejmosťou, preto keď sa vyskytne problém s počítačom či mobilom, je to pre mnohých z nás často takmer neriešiteľná situácia. V takýchto prípadoch je vhodné obrátiť sa na tím Pôjdeto, poskytujúci odborné poradenstvo a servis audiovizuálnych médií a prijímačov vo vašej kancelárii či domácnostiach.

 

Hardvérové poruchy

Rozbitý displej, prerušený káblik, nefunkčné tlačítka – zdroje mechanických nedostatkov ako aj nedostatky samotné na našich prístrojoch sú rôzneho charakteru. S Pôjdeto ich hravo odstránite raz a navždy. Montáž satelitov, čistenie vašich výpočtových zariadení alebo výmenu poškodených častí nechajte na odborníkov.

 

Softvérové poruchy a nastavenia

Kam kliknúť, čo a kde zadať? Otázky, na ktoré často ako bežní užívatelia výpočtovej techniky a prenosných aparátov márne hľadáme odpoveď. Pôjdeto.sk poradí a pomôže s odstránením vírusov, konfiguráciou zariadení, zálohovaním dát a spraví trebárs aj bezpečnostný audit. Zabezpečte si kompletnú opravu mobilov a ďalších zariadení vo vašej domácnosti.