ADRENALIN WEEKEND na nitrianskom výstavisku

Od 6. do 8. júna máte možnosť zažiť tri dni plné adrenalínu, zábavy a hudobných vystúpení pre celú rodinu na výstavisku Agrokomplex v Nitre. S jedinečným a najväčším trojdňovým moto-adrenalínovým projektom AW 2014 a MOTOEXPO NITRA 2014 to tu na tri dni ožije adrenalínom na dvoch kolesách, vystúpeniami kaskadérov, extrémnymi športmi, ktoré budete môcť zažiť na vlastnej koži, viac ako 10 hudobnými vystúpeniami, uvidíte 15 štýlových show a tri slovenské premiéry, na ktoré určite nezabudnete.

Pričiní sa o to Mototv.sk. Organizátori majú s akciami podobného typu bohaté skúsenosti. V roku 2012 a 2013 zorganizovali akciu Autoshow Nitra, kde zaznamenali mimoriadny úspech a svojou vysokou úrovňou zaujali návštevníkov, vďaka čomu sa zdá, že Adrenalin Weekend bude tento rok vydarená a atraktívna šou.

Celý koncept AW 2014 je zostavený z 5 základných skupín:

  1. Najväčšia a najlepšia moto adrenalínová show

-Trial, mototrial, BMX, drifters, Tattoo convention, Paintball & Airsoft zone, letecká stena, Bungeejumping a mnoho ďalších atrakcií

-1. Medzinárodné majstrovstvá SLOVAKIA STUNT CUP 2014 v stuntridingu – akrobatické jazdenie na motorke

-Pokus o zápis do Slovenskej knihy rekordov

– Motorkári deťom

  1. Testovacie trate pre motorky priamo vo výstavisku
  2. Výstava a predaj motoriek, skútrov, oblečenia a príslušenstva
  3. Otvorenie motorkárskej sezóny
  4. Výmenná burza motoriek

Okrem toho zažijete jedinečné chvíle a mnoho zábavy napríklad na aj v AEROTRIM-e 3D, Rent Segway-i, pri hraní loopyballu… Ale pozor, nebude to žiadny ležérny program, akční milovníci motoriek si prídu na svoje počas Exhibition Race – pretekov priamo v areáli Agrokomplexu. 

Do tohto všetkého Vám bude hrať nadupaná muzika, súčasné hip-hopové hviezdy, DJ-ovia Slovenska a obslúžia Vás sexy hostesky.

Domov nemusíte prísť naprázdno, bude sa organizovať MEGA TOMBOLA, kde hlavnou cenou bude celkom nová motorka a ďalšie vecné ceny.

Nedeľa 8. júna je prispôsobená deťom. Bohatý program je pripravený pre všetkých, od najmenších (vláčik premávajúci po areáli, maľovanie na tvár, ihrisko s oddychovou zónou pre rodičov) po najväčších (Paintball a Airsoft areál pre deti vonku aj vnútri).

Ak pri atrakciách vyhladnete, je tu American Food Corner, kde Vám ponúknu čerstvé hamburgery, pizzu a americké hot dogy. Máte možnosť zasúťažiť si v jedení hamburgerov a pití milkshake!

To všetko a ešte viac zažijete na AW 2014 v Nitre. Ak prídete s deťmi alebo dôchodcami, získate zľavu na vstupné. Vstupenku si môžete zakúpiť už teraz v limitovanom predpredaji na mototv.sk s ďalšou akciou, ale samozrejme aj na mieste podujatia počas celých troch dní konania akcie.

Zdroj a foto: agrokomplex.sk, mototv.sk